Zamknij

Zodiakalne Byki powinny teraz uważać. Mogą rozstać się z partnerem

12.04.2021 11:12
Kłótnia
fot. Shutterstock

W drugiej połowie kwietnia 2021 w znaku Byka będą przebywać Słońce, Wenus, Merkury i Uran. Dla tych, którzy prowadzą ustabilizowane życie, to bardzo dobra wiadomość. Jednak dla innych Byków oznacza to kłopoty.

Horoskop dla Byka na kwiecień 2021 roku wskazuje na to, że najbliższe kilka tygodni upłynie pod znakiem ważnych decyzji w sprawach uczuciowych. Warto uważać, by nie popełnić błędu.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Horoskop dla Byka na kwiecień 2021 roku

14 kwietnia do znaku Byka wejdzie Wenus, planeta miłości. Niedługo po niej w fazę tego znaku zodiaku przejdą Słońce, Merkury i Uran. Oznacza to, że dla wielu osób szykuje się rewolucja w sprawach uczuciowych.

Byki, które od dawna pozostają w szczęśliwym związku, nie mają się czego obawiać. Istnieje prawdopodobieństwo, że ich relacja się wzmocni. W życiu pozostałych przedstawicieli tego znaku sporo się teraz wydarzy. Zobaczcie, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku wierzą w przeznaczenie. Szukają swojej drugiej połówki

Byki powinny teraz uważać. Mogą rozstać się z partnerem

Wenus to planeta, która mówi nam o zauroczeniu, zachwycie drugą osobą, fizycznym przyciąganiu partnerów. Merkury wspiera komunikację, częstą wymianę zdań, flirt i poznawanie się nawzajem. Jednak zarówno Uran, jak i Słońce, odpowiadają za sens naszego życia. Czy romans, który niedawno się rozpoczął albo trwa od dawna, ma solidny fundament? Czy ta historia ma przyszłość? Czy relacja jest oparta na szczerości, a może ktoś coś w niej ukrywa?

Wszystko, co było budowane na nietrwałych podstawach, w ciągu najbliższych kilku tygodni będzie wystawione na próbę. Byki poczują się zmuszone do udzielenia sobie odpowiedzi na pytanie, na czym najbardziej im zależy i czego tak naprawdę chcą. Mogą odczuwać frustrację i złość, kiedy odkryją, że nie umieją dokonać wyboru.

Przed końcem kwietnia lepiej nie podejmować żadnych istotnych decyzji ani nie wdawać się w dyskusje. Mogą doprowadzić do tego, że bliska relacja się zakończy. Byki mogą powiedzieć o kilka słów za dużo i bezpowrotnie kogoś stracić. Warto poczekać, aż emocje opadną i będzie można spokojnie porozmawiać.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Kadr z programu "Jeden z dziesięciu"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy jesteś gotowy, aby wziąć udział w programie "Jeden z dziesięciu". Powodzenia

Kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Botanika. Czy owocnik trufli rośnie pod ziemią?