Zamknij

Horoskop celtycki na 2022 rok. Przekonaj się, co cię czeka

14.12.2021 13:32
Horoskop roczny 2022
fot. Shutterstock

Horoskop celtycki na 2022 rok podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w swoim życiu. Poznaj swoje drzewo opiekuńcze i przeczytaj przepowiednię dla siebie.

Horoskop celtycki na 2022 rok da ci wskazówkę, jak postępować w ciągu najbliższych miesięcy. Posługując się mądrością celtyckich druidów - kapłanów i mędrców żyjących kilka wieków przed naszą erą - możesz odpowiednio przygotować się na to, co spotka cię w tym roku.

Druidzi żyli w lasach, czcili bóstwa drzew i zwierzęta. Przepowiadali przyszłość i potrafili uzdrawiać dzięki swojemu połączeniu z naturą. Zaobserwowali podobieństwo pomiędzy drzewami a ludźmi i wierzyli, że każdy z nas jest otoczony ich opieką. Twierdzili, że pomagają nam one w codziennym życiu.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2022 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Horoskop celtycki na 2022 rok

Horoskop celtycki opiera się na założeniu, że pomiędzy charakterem człowieka a drzewem istnieje pewien związek. W zależności od tego, kiedy się urodziliśmy, jesteśmy przypisani do jednej z 22 charakterystyk. Znajdź swoją datę urodzenia i zobacz, którym drzewem jesteś.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Sosna

Urodzeni 19-29 lutego, 24 sierpnia - 2 września

Nie bój się prosić nikogo o pomoc. Będziesz zaskoczony, jak wielu ludzi chce cię wspierać. Dzięki nim będziesz mieć szansę sięgnąć po marzenia, które do tej pory wydawały ci się niemożliwe do zrealizowania. Pracuj ciężko, a zdobędziesz wszystko, czego pragniesz.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Oliwka

Urodzeni 23 września (zrównanie jesienne)

Pod koniec zimy nawiążesz z kimś siostrzaną lub braterską więź, która na zawsze zmieni twoje życie. Obdarz tę osobę pełnym zaufaniem i zadbaj o to, by spędzić z nią jak najwięcej czasu. Doświadczycie razem czegoś niezwykłego. 

Horoskop celtycki na 2022 rok: Leszczyna

Urodzeni 22-31 marca, 24 września - 3 października

Zapomnij o swoich niepowodzeniach z ostatnich miesięcy i ciesz się życiem. Ludzie, którzy teraz wydają ci się ważni, już niedługo przestaną mieć znaczenie. Nie rozpaczaj po tym, że ktoś cię zranił. Przed nadejściem lata poznasz swoje prawdziwe bratnie dusze.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Kasztanowiec

Urodzeni 15-24 maja, 12-21 listopada

Pieniądze w tym roku nie będą się ciebie trzymały i możesz wpaść w uzależnienie od zakupów. Zadbaj o to, by posiadać oszczędności, bo w przeciwnym razie jesienią wpadniesz w kłopoty. Nikt z twoich znajomych nie będzie mógł pożyczyć ci pieniędzy. 

Horoskop celtycki na 2022 rok: Jesion

Urodzeni 25 maja - 3 czerwca, 22 listopada - 1 grudnia

Jeśli od dłuższego czasu czujesz się przemęczony i masz wrażenie, że nigdy nie uda ci się skończyć pracy, nie powinieneś tracić nadziei. Już na początku wiosny okaże się, że zrobiłeś już wszystko, by osiągnąć sukces. Przez resztę roku będziesz mógł odpoczywać.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Jarzębina

Urodzeni 1-10 kwietnia, 4-13 października

Zadbaj o relacje ze swoją matką, a wszystko inne ułoży się samo. W tym roku twoim zadaniem jest pielęgnowanie korzeni i więzi z rodziną. Jeśli atmosfera w domu się poprawi, pozostałe problemy nagle znikną.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Grab

Urodzeni 4-13 czerwca, 2-11 grudnia

Będziesz musiał wybrać pomiędzy dwiema miłościami. Jeśli podejmiesz decyzję przed nadejściem lutego, popełnisz spory błąd. Zaczekaj, aż każda ze stron odsłoni swoje prawdziwe intencje.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Dąb

Urodzeni 21 marca (równonoc wiosenna)

Zastanów się, czy oceniasz wszystkich sprawiedliwie. W twoim życiu jest osoba, która czuje się niedoceniona. Ma wrażenie, że wymagasz od niej więcej niż od reszty swoich bliskich, choć wcale nie masz do tego prawa. 

Horoskop celtycki na 2022 rok: Wierzba

Urodzeni 1-10 marca, 3-12 września

Twoja rodzina w tym roku może się powiększyć. Jeśli nie planujesz ciąży, uważaj podczas każdej pełni Księżyca. To dla ciebie najlepszy czas na to, by począć potomka.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Brzoza

Urodzeni 24 czerwca (przesilenie letnie)

Nie miej do nikogo żalu, jeśli nie będzie spełniał twoich oczekiwań. Niektórzy nie są w stanie być najlepszą wersją siebie. Zamiast tego od nich wymagać, skup się na tym, jak wiele wnoszą do twojego życia. Kiedy ostatni raz za to podziękowałeś?

Horoskop celtycki na 2022 rok: Cedr

Urodzeni 9-18 lutego, 14-23 sierpnia

Przestań krytykować innych, a oni przestaną krytykować ciebie. Wystarczy, że nauczysz się dostrzegać dobro w ludziach, a atmosfera w pracy i domu znacznie się poprawi. Jeśli jednak postanowisz kogoś zaatakować, bądź przygotowany na to, że zapragnie się zemścić.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Topola

Urodzeni 4-8 lutego, 5-13 sierpnia

W tym roku poczujesz się jak nowo narodzony. Stare sprawy odejdą w zapomnienie, a ty skupisz się na własnym rozwoju. Wszystkie twoje marzenia będą się spełniać, jeśli tylko zaczniesz myśleć pozytywnie.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Orzech

Urodzeni 21-30 kwietnia, 21 października - 2 listopada

Nie kłam i nie próbuj nikim manipulować, bo szybko cię rozszyfrują. Wszystko, co będziesz robić z nieczystymi intencjami, obróci się teraz przeciwko tobie. Naucz się rzetelnie pracować nad tym, na czym naprawdę ci zależy.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Lipa

Urodzeni 11-20 marca, 13-22 września

Twój najważniejszy związek to w tym roku związek z sobą samym. Jeśli myślisz o sobie źle, inni ludzie nie umieją poczuć do ciebie prawdziwej sympatii. Popracuj nad poczuciem własnej wartości, a zauważysz, że w twoim życiu pojawi się mnóstwo radości.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Klon

Urodzeni 11-20 kwietnia, 14-20 października

Nie proś nikogo o to, by podarował ci swoje serce. Zamiast starać się zasłużyć na czyjąś miłość, poszukaj ludzi, którzy zawsze cieszą się twoją obecnością. Dzięki temu każdego dnia będziesz czuł się kochany i potrzebny.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Jodła

Urodzeni 2-11 stycznia, 5-14 lipca

Masz pełne prawo podążać za głosem swojego serca i nie musisz się nikomu z tego tłumaczyć. W tym roku możesz nareszcie zacząć żyć tak, jak naprawdę chcesz. Ludzie, którzy są ci naprawdę bliscy, będą cię wspierać.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Jaśmin

Urodzeni 1-14 maja, 3-11 listopada

Nie uda ci się spełnić pragnień, które nosisz w swoim sercu, jeśli nie pożegnasz się ze swoją przeszłością. W ten sposób utrudniasz sobie poznanie nowych ludzi, którzy wprowadziliby wartościowe zmiany do twojego życia. Poznasz swoją drugą połówkę dopiero wtedy, gdy przestaniesz spotykać się z eks.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Jabłoń

Urodzeni 24 grudnia - 1 stycznia, 25 czerwca - 4 lipca

Nadchodzi szczęśliwy czas w twoim życiu miłosnym. Ten rok sprzyja zawieraniom bliskich związków i budowaniu wspólnej przyszłości. Kiedy trafisz na osobę, z którą chciałbyś iść przez życie, otwarcie jej o tym powiedz.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Horoskop celtycki na 2022 rok: Figa (Śliwa)

Urodzeni 14-23 czerwca, 12-22 grudnia

To, że ci na kimś zależy, nie oznacza, że warto pozwolić tej osobie na wszystko. Bycie wykorzystywanym to przykre doświadczenie i ty również tak je odczujesz. Nie poświęcaj się dla nikogo, bo nie zostanie to docenione.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Cyprys

Urodzeni 25 stycznia - 3 lutego, 26 lipca - 4 sierpnia

Uważaj na stres, bo może pokrzyżować ci plany. Jeśli nie zadbasz w tym roku o odpoczynek, w ważnej dla ciebie chwili możesz stracić zdrowie. Ominie cię wtedy jedna z najważniejszych życiowych okazji. 

Horoskop celtycki na 2022 rok: Buk

Urodzeni 23 grudnia (przesilenie zimowe)

Osoba, która jest ci bliska, na wiosnę od ciebie odejdzie. Wróci jesienią, jednak wasza relacja będzie już zupełnie inna. Zamiast rozpaczać, wyciągnij lekcję z tych zmian. Czego brakuje w tej znajomości? Z tego właśnie powodu obie strony muszą się rozejść.

Horoskop celtycki na 2022 rok: Wiąz

Urodzeni 12-24 stycznia, 15-25 lipca

Nie ufaj byle komu i zatrzymuj swoje prawdziwe myśli dla siebie. W tym roku zbytnia naiwność może doprowadzić do poważnych problemów w twoim życiu. Uważnie dobieraj przyjaciół, by nie popełnić błędu.

Zobacz także: Horoskop finansowy na 2022 rok - pieniądze, praca, kariera. Przekonaj się, co cię czeka

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?