Zamknij

Horoskop celtycki na 2021 rok. Przekonaj się, co cię czeka

14.01.2021 14:25
Horoskop celtycki
fot. Shutterstock

Horoskop celtycki na 2021 rok podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu. Poznaj swoje drzewo opiekuńcze i przeczytaj przepowiednię dla siebie.

Horoskop celtycki na 2021 rok da ci wskazówkę, jak postępować w ciągu najbliższych miesięcy. Posługując się mądrością celtyckich druidów - kapłanów i mędrców żyjących kilka wieków przed naszą erą - możesz odpowiednio przygotować się na to, co spotka cię w tym roku.

Druidzi żyli w lasach, czcili bóstwa drzew i zwierzęta. Przepowiadali przyszłość i potrafili uzdrawiać dzięki swojemu połączeniu z naturą. Zaobserwowali podobieństwo pomiędzy drzewami a ludźmi i wierzyli, że każdy z nas jest otoczony ich opieką. Twierdzili, że pomagają nam one w codziennym życiu.

Zobacz także: Horoskop egipski na 2021 rok. Poznaj przepowiednię dla siebie

Horoskop celtycki na 2021 rok

Horoskop celtycki opiera się na założeniu, że pomiędzy charakterem człowieka a drzewa istnieje pewien związek. W zależności od tego, kiedy się urodziliśmy, jesteśmy przypisani do jednej z 22 charakterystyk. Znajdź swoją datę urodzenia i zobacz, którym drzewem jesteś.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Sosna

Urodzeni 19-29 lutego, 24 sierpnia - 2 września

Jesteś o wiele bardziej wytrzymały, niż ci się wydaje. Potrafisz osiągnąć bardzo dużo, pod warunkiem, że nauczysz się myśleć pozytywnie. Czasem w życiu trzeba rywalizować, żeby wygrać. Nie bój się tego i odważnie walcz o swoje cele.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Oliwka

Urodzeni 23 września (zrównanie jesienne)

Jeśli będziesz zbyt samolubny w kontaktach z ludźmi, odejdą od ciebie. Naucz się ich słuchać i szanować to, co mają do powiedzenia. Nie obrażaj nikogo, bo sytuacja obróci się przeciwko tobie. 

Horoskop celtycki na 2021 rok: Leszczyna

Urodzeni 22-31 marca, 24 września - 3 października

Nie oddawaj bliskim wszystkiego, co masz. Zostaw coś dla siebie! W tym roku musisz uważać na to, by nikt cię nie wykorzystywał. Ludzie wiedzą, że chcesz im pomóc, i nie wszyscy będą mieli wobec ciebie dobre intencje.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Kasztanowiec

Urodzeni 15-24 maja, 12-21 listopada

Jeśli nie będziesz zamykać się przed światem w czterech ścianach, czeka cię mnóstwo atrakcji. Możesz spotkać miłość swojego życia, pod warunkiem, że otworzysz się na to doświadczenie. Pokonaj swoją nieśmiałość, a szybko poczujesz się szczęśliwy. 

Horoskop celtycki na 2021 rok: Jesion

Urodzeni 25 maja - 3 czerwca, 22 listopada - 1 grudnia

Zastanów się, czy traktujesz dobrze najbliższą ci osobę. Wydaje ci się, że zachowujesz się wobec niej w porządku, a jednak z jakiegoś powodu ma ona do ciebie żal. Musisz wyjaśnić nieporozumienia między wami przed nadejściem wiosny. W przeciwnym wypadku się rozstaniecie.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Jarzębina

Urodzeni 1-10 kwietnia, 4-13 października

Do wakacji staraj się oszczędzać pieniądze i inwestować w swój rozwój. Zapisz się na dodatkowy kurs, zyskaj nowe umiejętności. Przed początkiem jesieni możesz trafić na wyjątkową okazję, by zarobić kwotę, o jakiej dotąd nie marzyłeś.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Grab

Urodzeni 4-13 czerwca, 2-11 grudnia

W tym roku możesz stracić ukochaną osobę i to od ciebie zależy, jak na to zareagujesz. Może to oznaczać zakończenie toksycznego związku. Lepiej nie rozpamiętywać przeszłości i zdecydowanie ruszyć do przodu.

Zobacz także: Horoskop chiński na 2021 rok. Co czeka nas w roku Bawoła?

Horoskop celtycki na 2021 rok: Dąb

Urodzeni 21 marca (równonoc wiosenna)

Dzięki swojej ogromnej sile psychicznej przezwyciężysz zmartwienia i lęki, aby w maju i czerwcu wreszcie zdobyć upragnione cele. Zanim tak się stanie, czeka cię wiele chwil zwątpienia. Druga połowa roku będzie przepełniona szczęściem. 

Horoskop celtycki na 2021 rok: Wierzba

Urodzeni 1-10 marca, 3-12 września

Zanim się w kimś zakochasz, odpowiedz sobie na pytanie, czy umiałbyś tej osobie zaufać. Jeśli macie pozostać wobec siebie zdystansowani i nie mówić sobie prawdy, jaki jest sens bycia w związku? Zimą spotkasz kogoś, kto będzie dla ciebie bardziej odpowiedni.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Brzoza

Urodzeni 24 czerwca (przesilenie letnie)

Nie opowiadaj nikomu o swoich planach i nie dziel się wątpliwościami. Układaj swoją strategię działania w ciszy. Im mniej osób będzie wiedziało tym, co zamierzasz, tym większe masz szanse na powodzenie.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Cedr

Urodzeni 9-18 lutego, 14-23 sierpnia

Jeśli kogoś w tym roku okłamiesz, natychmiast wyjdzie to na jaw. Zastanów się, czy warto. Pilnuj też, by nie zostać oszukanym. Mów prawdę w każdej sytuacji, a spotka cię za to nagroda.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Topola

Urodzeni 4-8 lutego, 5-13 sierpnia

W ciągu najbliższych kilku miesięcy przejdziesz przez proces głębokiej transformacji. Zapomnisz o wszystkich złych wydarzeniach z przeszłości i nabierzesz wiary w siebie. Jest tylko jeden warunek: musisz zostawić za sobą to, co ci już nie służy.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Orzech

Urodzeni 21-30 kwietnia, 21 października - 2 listopada

Możesz być o kogoś bardzo zazdrosny albo próbować wzbudzić jego zazdrość. Konsekwencje będą bardzo przykre dla obu stron. Czas wiosny przyniesie ci wiele bólu. Szukaj wsparcia przyjaciół - oni będą wiedzieli, co robić.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Lipa

Urodzeni 11-20 marca, 13-22 września

Twoje życzenia będą się w tym roku spełniały jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Codziennie powtarzaj sobie, że wszystko ci się uda. Odkryjesz, jak wielką siłę ma pozytywne myślenie.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Klon

Urodzeni 11-20 kwietnia, 14-20 października

Przestań opierać swoje poczucie własnej wartości na tym, co sądzą o tobie inni. Kiedy zamiast tego skupisz się na sobie, wszyscy zaczną cię podziwiać. Myśl więcej o swoich zaletach i o tym, jak możesz je wykorzystać.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Jodła

Urodzeni 2-11 stycznia, 5-14 lipca

Ten rok będzie przepełniony zmysłowymi przyjemnościami. Nabierzesz energii i wreszcie poczujesz, że żyjesz. Uważaj tylko, by nie przesadzić z zabawą. Jeśli zbytnio się zapomnisz, stracisz pracę.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Jaśmin

Urodzeni 1-14 maja, 3-11 listopada

Zwracaj baczną uwagę na swoje sny. Szczególnie w okolicach marca i kwietnia możesz mieć w nich prorocze wizje, które podpowiedzą, co masz dalej robić. Zapisuj ich treść, żeby za kilka miesięcy móc je przeanalizować.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Jabłoń

Urodzeni 24 grudnia - 1 stycznia, 25 czerwca - 4 lipca

W tym roku będziesz się podobać płci przeciwnej. Nie będziesz wiedzieć, kogo masz wybrać. Jednak uważaj, by nie flirtować z dwiema osobami naraz. Stracisz wtedy jedną i drugą!

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Horoskop celtycki na 2021 rok: Figa (Śliwa)

Urodzeni 14-23 czerwca, 12-22 grudnia

Możesz popełnić poważny błąd, jeśli nie będziesz słuchać rad swoich przyjaciół i rodziny. Zauważą zagrożenie, które ty będziesz chciał zbagatelizować. Nie rób nikomu niczego na złość, bo skutki tej decyzji będą bardzo nieprzyjemne.

Horoskop celtycki na 2021 rok: Cyprys

Urodzeni 25 stycznia - 3 lutego, 26 lipca - 4 sierpnia

Znajdź równowagę między pracą a rozrywką, bo w przeciwnym wypadku grozi ci przemęczenie. Nie lekceważ tego problemu, szczególnie jeśli będziesz przy tym odczuwać silny stres. To może wywołać poważną chorobę. 

Horoskop celtycki na 2021 rok: Buk

Urodzeni 23 grudnia (przesilenie zimowe)

Nie uciekaj przed miłością ze strachu przed zranieniem. W ten sposób złamiesz serce osobie, którą kochasz. Czy nie lepiej się do siebie zbliżyć? Zaufaj swojemu przeznaczeniu.

Horoskop celtycki na 2021 rok: WiąZ

Urodzeni 12-24 stycznia, 15-25 lipca

Spokój będzie w tym roku twoim największym sprzymierzeńcem. Postaraj się nie denerwować bez powodu i łagodzić kłótnie w swoim otoczeniu. Dzięki temu nauczysz się rozwiązywać każdy problem i zaczniesz się częściej uśmiechać.

Zobacz także: Horoskop zdrowotny na 2021 rok. Na co powinny uważać poszczególne znaki zodiaku?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?