Zamknij

Horoskop anielski na 2022 rok. Jakie rady mają dla ciebie aniołowie?

20.01.2022 13:05
Horoskop roczny anielski 2022
fot. Shutterstock

Horoskop anielski podpowie ci, jak postępować w 2022 roku, żeby osiągnąć szczęście i uniknąć cierpienia. Aniołowie, którzy cię wspierają, pomogą ci się przygotować na nadchodzące miesiące.

Horoskop roczny anielski zawiera w sobie rady i przestrogi dla poszczególnych znaków zodiaku. Pomoże ci wybrać dla siebie odpowiednią drogę na następne miesiące twojego życia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop anielski na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Jakie rady mają aniołowie dla twojego znaku zodiaku w 2022 roku? Co pomoże ci przeżyć nadchodzący czas w szczęściu i bez bólu? Oto wskazówki dla ciebie.

Horoskop anielski na 2022 rok - Baran

Barany powinny skoncentrować się na pracy nad sobą, bo czekają je niezwykle trudne wyzwania. Tylko dzięki doskonaleniu własnego charakteru będą umiały zachować wiarę w siebie. Samodyscyplina pomoże im w dążeniu do celu.

Horoskop anielski na 2022 rok - Byk

Byki mogą w tym roku stworzyć miłosny związek z osobą, która jest im przeznaczona. Jeśli nauczą się jasno wyrażać uczucia, istnieje szansa, że wezmą ślub jeszcze w tym roku. Nie powinny bać się wypowiadać słów: "Kocham cię". To wyznanie będzie odwzajemnione.

Horoskop anielski na 2022 rok - Bliźnięta

Bliźnięta muszą uważać na kłamstwa, bo jeśli będą w tym roku próbowały kogoś oszukiwać, z pewnością zostaną na tym przyłapane. Także ukrywanie ważnych informacji nie będzie teraz dobrym pomysłem. O wiele lepiej postawić na szczerość.

Horoskop anielski na 2022 rok - Rak

Raki w tym roku nauczą się myśleć bardziej zdroworozsądkowo. Zanim odpłyną w świat marzeń, zastanowią się nad tym, czy ich spełnienie w ogóle jest możliwe. Dzięki temu unikną wielu rozczarowań i nauczą się dążyć do tego, co jest dla nich najlepsze.

Horoskop anielski na 2022 rok - Lew

Lwy poczują się o wiele lepiej niż w ubiegłym roku. Odzyskają równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym, co sprawi, że zaczną się częściej uśmiechać. Przyda im się teraz odrobina swobody, żeby mogły odpocząć od narzucania sobie dyscypliny.

Horoskop anielski na 2022 rok - Panna

Panny popełnią błąd, jeśli przejmą inicjatywę w miłości. Ich zadaniem jest popracować nad poczuciem pewności siebie i spokojnie czekać, aż druga strona przejmie inicjatywę. Jeśli to one zaproponują związek, spotkają się z odrzuceniem.

Horoskop anielski na 2022 rok - Waga

Wagi uwierzą w siebie. Przestaną myśleć o swoich wadach, a zamiast tego skoncentrują się na zaletach. Zaczną rozumieć, dlaczego są lubiane przez innych i zasługują na miłość ze strony bliskich. Dzięki tej zmianie w myśleniu nauczą się lepiej traktować ludzi wokół siebie.

Horoskop anielski na 2022 rok - Skorpion

Skorpiony nie powinny oceniać innych. Jeśli w tym roku nauczą się okazywać ludziom wsparcie i akceptację, poczują się o wiele szczęśliwsze niż dotychczas. Uda się nawet rozwiązać wieloletni konflikt, co przyniesie obu stronom ogromną ulgę.

Horoskop anielski na 2022 rok - Strzelec

Strzelce stworzą w tym roku niezwykle bliską więź z osobą, która będzie dla nich jak siostra lub brat. Warto odważnie to wyznać i zaproponować częste spędzanie ze sobą czasu. Już w połowie roku obie strony zaczną się zachowywać jak rodzina.

Horoskop anielski na 2022 rok - Koziorożec

Koziorożce wpadną na nowatorski pomysł i będą miały możliwość wprowadzić go w życie. Nawet jeśli z biegiem czasu zaczną mieć wątpliwości, powinny zaryzykować. Okaże się, że od dawna czekały właśnie na coś takiego.

Horoskop anielski na 2022 rok - Wodnik

Wodniki w tym roku mają szansę pokonać strach przed miłością. Przyjdzie czas, by obdarzyć partnera zaufaniem i otworzyć się na jego uczucie. Jeśli Wodniki podejmą to ryzyko, uświadomią sobie, że czują się bardzo bezpiecznie.

Horoskop anielski na 2022 rok - Ryby

Ryby powinny zrezygnować z toksycznych znajomości i poszukać sobie prawdziwych przyjaciół. Dzięki temu ich życie bardzo się zmieni. Nabiorą ochoty, by często wychodzić z domu i cieszyć się życiem.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?