Zamknij

Co powinnaś zrobić przed końcem tego roku? Zdradza to twój znak zodiaku

19.12.2019 09:58
Sylwester
fot. Shutterstock

Sprawdź, na czym powinnaś się teraz skupić, aby nie wracać do problemów z przeszłości. Dzięki temu wejdziesz w 2020 rok z odświeżoną głową pełną nowych pomysłów.

Do końca 2019 roku zostało już niewiele czasu. Być może są jeszcze pewne kwestie, którymi powinnaś się zająć przed sylwestrem. Sprawdź, co na ten temat mówi twój znak zodiaku.

Horoskop: co powinnaś zrobić do końca 2019 roku?

Zanim zaczniesz snuć plany na 2020 rok, upewnij się, że domknęłaś wszystkie zaległe sprawy, które rozpoczęłaś w tym roku. W gwiazdach zapisane jest, co powinnaś zrobić jeszcze w 2019 roku, aby rozpocząć kolejny w wielkim stylu.

Byk

Osoby spod znaku Byka powinny szczególnie skupić się teraz na swoim zdrowiu. Zadbajcie o właściwą dietę i aktywność fizyczną. W zdrowym ciele zdrowy duch!

Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta powinny zastanowić się nad tym, czego nie udało im się dokonać w tym roku i postawić na doskonalenie siebie. Dobry plan i motywacja do działania to już połowa sukcesu. Dzięki temu skupicie się na tym, co ważne i osiągniecie swoje cele.

Rak

Osoby spod tego znaku są bardzo oddane innym, przez co zapominają o sobie. Rakom polecamy skupić się na miłości do samych siebie. Dopiero wtedy poczują spełnienie i radość.

Lew

Ten rok dla Lwów nie był łatwy. Ambicje nie pozwalały im stać w miejscu, dzięki czemu udało im się sporo osiągnąć na ścieżce zawodowej. Ale teraz najwyższy czas popracować nad sobą. Zróbcie rachunek sumienia i spróbujcie naprawić relacje z osobami, z którymi ostatnio nie było wam po drodze. Dzięki temu poczujecie harmonię.

Panna

Lubisz sprawować nad wszystkim kontrolę, ale w pewnym momencie możesz poczuć wypalenie. Jeżeli czujesz się zmęczona, najwyższy czas trochę odpuścić i cieszyć się z małych rzeczy. Odpocznij w święta i przestań przejmować się rzeczami, na które nie masz wpływu.

Waga

Przestań skupiać się wyłącznie na tym, czego nie udało ci się dokonać. Skup się na planach na 2020 rok i w końcu uwierz w siebie. Pozytywne myślenie i motywacja to podstawa!

Skorpion

Czujesz się zmęczona natłokiem obowiązków, z których musiałaś się wywiązać w tym roku. Najwyższy czas pozbyć się stresu i zacząć rozwijać się duchowo. Te święta będą doskonałą okazją, by zadbać o relacje z najbliższymi.

Strzelec

2019 rok dla Strzelców był czasem, w którym odświeżyłaś kontakty towarzyskie i poznałaś sporo nowych ludzi. Teraz skup się na swoich celach zawodowych, które chcesz osiągnąć w najbliższym czasie. Zrób plan i się jego trzymaj.

Koziorożec

2019 rok nie był dla ciebie usłany różami, ale dzięki swojej pracowitości pokazałaś sobie, na co cię stać. Teraz należy ci się odpoczynek. Pójdź na masaż, posłuchaj relaksującej muzyki i zapomnij o stresach związanych z pracą.

Wodnik

Zrób podsumowanie 2019 roku. Zastanów się nad tym, co udało ci się osiągnąć, a co wciąż jest na liście twoich celów. Pomyśl też o tym, czy jest ktoś, z kim chciałbyś odbudować relacje. Być może pewna osoba czeka na aż zrobisz pierwszy krok. Jeżeli zależy ci na kimś, nie wahaj się i wyjdź z inicjatywą.

Ryby

Mierz wysoko i nie bój się podążać za marzeniami. Rok 2020 będzie należał do ciebie pod warunkiem, że w siebie uwierzysz i zrobisz dobry plan. Stwórz listę postanowień i powieś ją w widocznym miejscy, by nie zapomnieć o tym, co jest dla ciebie najważniejsze.

Zobacz także: Wielki horoskop na 2020 rok. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?