Zamknij

Dlaczego on nie odpisuje? Może za to odpowiadać jego znak zodiaku

11.01.2021 15:43
Mężczyzna z telefonem
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych 5. znaków zodiaku, często nie odpisują na wiadomości. Sprawdź, czy twój ukochany jest na liście.

"Dlaczego on nie odpisuje?" - to jedno z pytań najczęściej zadawanych przez kobiety. Kiedy czują się odrzucone, poszukują wyjaśnienia, dlaczego tak się stało. Jednak według astrologów nie zawsze powinnaś brać do siebie milczenie ukochanego. Niektórzy mężczyźni potrafią urwać rozmowę zupełnie nagle i... nawet tego nie zauważyć.

Zobacz także: Niektóre znaki zodiaku mają problemy z psychiką. Znana astrolożka wyjaśnia, dlaczego

Znaki zodiaku mężczyzn, którzy nie odpisują na wiadomości

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mogą zupełnie nagle urwać rozmowę albo zacząć ignorować powiadomienia od ciebie:

Wodnik

Mężczyzna Wodnik jest najbardziej zamknięty w sobie pośród wszystkich znaków zodiaku, a jego zachowanie bardzo trudno zrozumieć - często się wycofuje, staje się chłodny, nie chce z nikim rozmawiać. On po prostu czasem potrzebuje być sam ze swoimi myślami.

Waga

Często znika nagle, bez żadnego ostrzeżenia, po wyznaniu miłości. Pan Waga wypowiada słowa "kocham cię" pod wpływem chwili i bez zastanowienia, a potem dochodzi do wniosku, że jednak nie jest pewien swoich uczuć. Nie spodziewaj się po nim żadnych wyjaśnień. On sam nie wie, co o tym myśleć.

Bliźnięta

Z nim możesz być pewna tylko tego: nie jesteś jedyną, z którą rozmawia przez internet. To byłoby dla niego zbyt nudne. Typowy Bliźniak przesyła dziesiątki wiadomości dziennie, a większości z nich nie pamięta już po kilku godzinach. Musi minąć wiele czasu, zanim stwierdzi, że wystarczy mu tylko jedno okienko czatu.

Koziorożec

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku często milkną, kiedy robi się zbyt poważnie. Pan Koziorożec może przez jakiś czas się nie odzywać, żeby przemyśleć sprawy między wami. Nie naciskaj! Zaczekaj cierpliwie. Wróci z przeprosinami i szczerym wyjaśnieniem.

Panna

Nie spodziewaj się, że odpisze ci na wiadomość w godzinach pracy. Jeśli zaczniesz wtedy do niego pisać, szybko się przekonasz, że mężczyzna Panna traktuje swoją karierę o wiele poważniej niż ciebie. On nie lubi się rozpraszać czułymi słówkami.

Zobacz także: Te znaki zodiaku mają problem z samoakceptacją. Są wobec siebie bardzo krytyczne

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?