Zamknij

Każdej dacie urodzin przypisany jest kolor. Co mówi o nas barwa urodzin?

Anna Respondek
03.05.2020 10:30
Kolor urodzin
fot. Pexels

Do każdej z nich przypisane są konkretne cechy charakteru. 

Choć brzmi to surrealistycznie, okazuje się, że data urodzin może mieć przypisaną do siebie konkretną barwę. Co więcej, kolor ten może sporo powiedzieć o osobowości osoby pod nim urodzonej. Jeśli wierzysz w magię barw, to zobacz, jako kolor mają twoje urodziny i jaka energia będzie towarzyszyła ci przez całe życie. 

Zobacz także: Co widzisz na obrazku? Poznaj swoje ukryte pragnienia

23 grudnia – 1 stycznia, 25 czerwca - 4 lipca - czerwony

Uwielbiasz kochać i być kochanym. Jesteś uznawany za niezwykle uroczą osobę. Czasem zdarza ci się popadać w melancholijny nastrój, jednak zazwyczaj jesteś idealnym towarzyszem zabaw i hulanek. 

2 stycznia – 11 stycznia, 5 lipca - 14 lipca - pomarańczowy

Nie potrafisz szybko zaufać drugiej osobie, jednak jeśli już to zrobisz, to jest to zaufanie bezgraniczne. Ciężko pracujesz, aby dostać to, czego chcesz i zawsze dobrze traktujesz ludzi. 

12 stycznia – 24 stycznia, 15 lipca – 25 lipca – żółty

Romantyczność, pozytywność i żywiołowość to twoje cechy podstawowe. Zazwyczaj dokonujesz dobrych wyborów, a ludzie uważają cię za kogoś godnego zaufania.

25 stycznia – 3 lutego, 26 lipca – 4 sierpnia – różowy

Jesteś romantykiem i wierzysz w szczęśliwe zakończenia. Lubisz ciężko pracować i pomagać innym, choć czasem zbyt wiele od siebie wymagasz.

4 lutego – 8 lutego, 1 maja – 14 maja, 5 sierpnia - 13 sierpnia - niebieski

Masz problemy z zaufaniem i jesteś introwertykiem. Dobrze czujesz się w swoim wewnętrznym świecie. Czasem chciałbyś umieć bardziej otworzyć się na innych.

pexels-photo-395196
fot. Pexels

9 lutego – 18 lutego, 14 sierpnia – 23 sierpnia – zielony

Łatwo nawiązujesz przyjaźnie, ale nie potrafisz się łatwo zakochać. Jesteś lubiany przez innych, jednak jeśli chodzi o miłość, czekasz na tego jedynego. 

19 lutego – 29 lutego, 24 sierpnia – 2 września – brązowy

Łatwo się zakochujesz i zawsze starasz się zdobyć osobę, która skradła twoje serce. To nie zawsze wychodzi, bo choć jesteś uroczy, czasem zbytnio się narzucasz. 

1 marca – 10 marca, 3 września – 12 września – woda/przezroczysty

Tak jak woda, tak i ty jesteś dość płynny w uczuciach. Zbyt często i zbyt łatwo ufasz i kochasz, dlatego często czujesz się głęboko zraniony.

11 marca – 20 marca, 13 września – 22 września – limonkowy

Na zewnątrz wszystkim wydaje się, że jesteś oazą spokoju. W środku jednak buzują w tobie emocje. Czasem nie potrafisz poradzić sobie z emocją. 

21 marca – czarny

Jesteś odważny i potrafisz stawić czoła wyzwaniom, jednak tak naprawdę nie lubisz zmian w życiu. Często nie wiesz, czego tak naprawdę pragniesz. 

pexels-photo-372098
fot. Pexels

22 marca – 31 marca, 24 września – 3 października – fioletowy

Jesteś tajemniczy i niezwykle zabawny. Uwielbiasz poznawać nowych ludzi, świat i ciągle uczyć się czegoś nowego. Czasem jednak zapominasz o rzeczach, które są ważne dla twoich bliskich. 

1 kwietnia – 10 kwietnia, 4 października – 13 października – granatowy

Wszystkich emocji doświadczasz bardzo intensywnie. Jeśli kochasz, to na zabój. Jesteś czarujący i pełen radości, a miłość to dla ciebie namiętność.

11 kwietnia 20 kwietnia, 14 października – 23 października – srebrny

Pomysłowość i kreatywność, ciągle wymyślasz coś nowego, dlatego twoje życie uczuciowe bywa zagmatwane. Nie potrafisz na długo zagrzać miejsca, chyba, że w końcu ktoś cię złapie. 

21 kwietnia – 30 kwietnia, 24 października – 11 listopada – biały

Wzbudzasz szacunek innych ludzi, jednak twoją wadą jest ciągłe bycie zazdrosnym. Uwielbiasz marzyć i zazwyczaj starasz się, aby każde twoje marzenie się spełniło. 

15 maja – 24 maja, 12 listopada – 21 listopada – złoty

Potrafisz pięknie kochać i zawsze umiesz odróżnić dobro od zła. Ludzie bardzo szybko zaczynają ci ufać i wiedzą, że zawsze mogą na tobie polegać. 

pexels-photo-45644 (1)
fot. Pexels

25 maja – 3 czerwca, 22 listopada – 1 grudnia – kremowy

Uwielbiasz towarzystwo z wzajemnością, ponieważ nie wiesz czym są rywalizacja i nienawiść. Długo zajmuje ci zanim się zakochasz, jednak jeśli tak już się stanie, to jest to prawdziwa miłość. 

4 czerwca – 13 czerwca, 24 czerwca, 2 grudnia – 11 grudnia - szary

Jesteś zabawny i żywiołowy. Otwierasz się na swoje uczucia i nie wstydzisz się ich. Czasem jednak bywasz samolubny i starasz się zwrócić na siebie uwagę innych. 

14 czerwca – 23 czerwca, 12 grudnia – 21 grudnia – kasztanowy

Inteligencja i determinacja to twoje dominujące cechy. Lubisz działać po swojemu, czasem jednak przez przypadek ranisz innych ludzi. Do relacji podchodzisz dojrzale i powoli. 

23 września – oliwkowy

Jesteś niezwykle miły i kochany. Często zapominasz o swoich potrzebach i potrafisz poświęcić wiele, aby pomóc komuś w znalezieniu szczęścia. 

22 grudnia – morski

Masz cechy przywódcze, a każdą decyzję podejmujesz z niezwykłą ostrożnością. Zwracasz uwagę na pozory, a twój gust jest bardzo wyrafinowany, także jeśli chodzi o partnerów.

Zagłosuj

Czy twoja barwa zgadza się z twoim charakterem?

Liczba głosów: