Zamknij

Co twój znak zodiaku mówi na temat twojej kariery?

21.04.2020 11:41
praca
fot. Shutterstock

Dowiedz się, w jakiej roli sprawdzisz się najlepiej.

Nasze powodzenie w życiu zawodowym zależy od takich czynników jak zaangażowanie, pracowitość czy ambicje. Jednak są tacy którzy twierdzą, że ogromny wpływ na nasze osiągnięcia w pracy może mieć też astrologia. Sprawdź, co na temat twojej kariery mówią gwiazdy.

Zobacz także: Masz siostrę? Badania wykazały, że dzięki niej jesteś lepszym człowiekiem

Znaki zodiaku a kariera

Zastanawiasz się, jaką ścieżkę kariery wybrać? Dowiedz się, co twój znak zodiaku mówi na temat twoich indywidualnych predyspozycji.

Baran

Barany to urodzeni liderzy. Zawsze stawiają na swoim, lubią rywalizować i stawiają na rozwój osobisty. Proponowane zawody: trener personalny lub doradca.

Byk

Jesteś spod znaku byka? Według astrologii twardo stąpasz po ziemi, jesteś praktyczny i dobrze radzisz sobie w pracy w grupie. Z racji tego, że byki lubią otaczać się pięknymi przedmiotami, dobrze sprawdzą się w sprzedaży dóbr luksusowych.

Bliźnięta

Bliźnięta lubią nowe wyzwania, cechują się podzielnością uwagi i są niezwykle dociekliwe. Praca analityka będzie dla nich strzałem w dziesiątkę.

Lew

Lwy lubią grać pierwsze skrzypce i inspirować innych do działania. Polityka, nauczanie i mentoring to dziedziny, w których najlepiej się odnajdą.

Wodnik

Wodniki są znane z tego, że niestraszna im ciężka praca. Wysoko stawiają sobie poprzeczkę i zwykle osiągają cel. Ponadto lubią pracę w grupie. Osoby spod tego znaku zodiaku doskonale sprawdzą się w zawodach związanych z nauką i techniką. Dobrym wyborem będą też dla nich fotografia, grafika i reklama.

Panna

Panny znane są ze swego perfekcjonizmu. Zawsze zachowują zimną krew i myślą praktycznie. Idealnie sprawdzą się w roli psychologa, a także w usługach.

Waga

Wagi uwielbiają otaczać się ludźmi. Ponadto są najlepszymi mediatorami w sporach. Polecany zawód - prawnik.

Rak

Raki lubią pomagać innym, a rozwiązywanie problemów to ich specjalność. Osoby spod tego znaku najlepiej poradzą sobie w roli niani, opiekunki, nauczyciela, prawnika, pracownika służby zdrowia.

Skorpion

Skorpiony charakteryzują się lojalnością i  dobrze radzą sobie w organizacji pracy. Ponadto maja umysły analityczne. Praca w bankowości będzie dla nich wprost wymarzona.

Koziorożec

Koziorożce są bardzo dobrze zorganizowane, praktyczne i bardzo pracowite. W administracji i w korporacjach poradzą sobie doskonale.

Strzelec

Strzelce, tak jak wagi, uwielbiają kontakt z innymi. Są też sumienne i wytrwałe w dążeniu do celu. Ze względu a to, że uwielbiają podróżować, najlepiej sprawdzą się w branży turystycznej.

Ryby

Osoby spod tego znaku to kreatywni wielozadaniowcy. Dzięki swojej elastyczności doskonale radzą sobie w każdej sytuacji. Dobrze sprawdzą się w służbie zdrowia, w zawodach artystycznych - szczególnie tych związanych z muzyką i tańcem.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej lojalni. Oni cię nie zdradzą

Autor: Martyna Wojciechowska