Zamknij

Te znaki zodiaku są najbardziej oczytane. Ich wiedza jest ogromna

21.10.2021 14:42
Kobieta
fot. Shutterstock

Które znaki zodiaku czytają najwięcej książek? Według astrologów odpowiedź na to pytanie jest oczywista.

Chcesz porozmawiać o książkach albo poprosić kogoś, by polecił ci ciekawe lektury? W takim razie odezwij się do znajomych posiadających znaki należące do żywiołu Ziemi.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku są najbardziej oczytane

Te trzy znaki zodiaku najchętniej spędzają swój wolny czas na czytaniu. Dzięki temu, że ta czynność jest dla nich zupełne naturalna, są w stanie przeczytać nawet kilkaset stron w ciągu jednego dnia. Mają bardzo dobrą pamięć, więc wiele informacji przyswajają na stałe.

Te znaki zodiaku mają największą wiedzę

Przedstawiciele tych znaków zodiaku są najczęściej uważani za mole książkowe:

Koziorożec

Koziorożec traktuje książki jako źródło wiedzy o świecie. To dla niego nie tylko narzędzie samokształcenia, lecz także sposób na podróżowanie i poznawanie ludzi bez wychodzenia z domu. Kocha czytać, bo to poszerza jego perspektywę.

Panna

Panna ma osobowość, w której łączą się dwie role - ucznia i nauczyciela. Z jednej strony chce cały czas się rozwijać, a z drugiej ma pasję do przekazywania wiedzy. Jej wiecznie niezaspokojona ciekawość popycha ją do tego, by czytać niemal bez przerwy. Ma w domu wiele pozycji powieściowych, ale z całą pewnością to właśnie u niej znajdziemy najwięcej podręczników i poradników.

Byk

Byk uwielbia mieć rację. Chce uważać się za świetnie zorientowanego i poinformowanego. Ma analityczny umysł, więc uwielbia później rozważać wszystko, czego się dowiedział i poświęca sporo czasu na to, by odpowiednio połączyć fakty.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane