Zamknij

8 sierpnia 2022 roku - nie przegap tej daty w kalendarzu. Możesz wtedy zmienić swoje życie

08.08.2022 09:26
Słońce
fot. Shutterstock

Brama Lwa 8 sierpnia 2022 roku to wyjątkowe wydarzenie astrologiczne. Zobacz, jak możesz wykorzystać energię tego zjawiska.

8 sierpnia 2022 wypada jedno z najważniejszych astrologicznych wydarzeń w roku, zwane Bramą Lwa. Co ono oznacza i jaki wywiera wpływ na nasze życie? Astrologowie twierdzą, że mamy wtedy szansę raz na zawsze pozbyć się swoich problemów i przyciągnąć szczęście.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Brama Lwa - znaczenie astrologiczne

Już w starożytności uważano, że 8 sierpnia każdego roku Słońce łączy się na niebie z Syriuszem. Ta wyjątkowa gwiazda, zwana Słońcem duszy, może zaprosić do naszej codzienności światło i pomóc nam przejść przez wewnętrzną transformację. Jeśli pragniemy zapomnieć o mrocznych wspomnieniach, dziś mamy szansę to zrobić. Wystarczy zacząć myśleć o przyszłości z optymizmem, by wprowadzić istotne zmiany do swojego życia. Inspiruje do tego zodiakalny Lew, który nigdy nie poddaje się przeciwnościom losu.

Brama Lwa 8 sierpnia 2022 roku - nie przegap tej daty w kalendarzu

Jak wykorzystać energię Bramy Lwa, by spełnić swoje pragnienia? Oto wskazówki astrologów:

1. Przebywaj blisko światła

Światło słoneczne 8 sierpnia ma wyjątkową siłę. W przestrzeni rozwoju duchowego od wieków panuje przekonanie, że blask promieni może tego dnia rozjaśnić nasze najgorsze wspomnienia. Dzięki temu na nowo dostrzeżemy swoje zalety i staniemy się bardziej pewni siebie. To sprawi, że zaczniemy przyciągać pozytywne doświadczenia. Podczas Bramy Lwa powinniśmy odważnie marzyć o tym, co chcielibyśmy osiągnąć. Życzenia wypowiedziane w tym dniu posiadają wielką moc.

2. Dokonaj świadomego wyboru

Brama Lwa to również doskonała okazja do tego, by zastanowić się nad swoimi relacjami z innymi. Jeśli nie spełniają oczekiwań, powinniśmy określić, jakie są nasze potrzeby. 8 sierpnia warto powtarzać je jak najczęściej. Dzięki temu sprawimy, że ludzie, którzy nie mają wobec nas dobrych intencji, w naturalny sposób znikną z naszego życia. Na ich miejsce przyjdą prawdziwi przyjaciele, a także partner. Relacje z bliskimi zaczną się uzdrawiać.

3. Uwierz w swoją moc

Zodiakalny Lew to najsilniejszy znak zodiaku. Nie rozpamiętuje porażek i wierzy, że przyszłość przyniesie mu wspaniałe doświadczenia. Dzięki temu przekonaniu potrafi traktować bolesne przeżycia jak lekcję, która pomaga mu w zdobyciu mądrości. Optymizm tego znaku może się dzisiaj udzielić każdemu - warto więc myśleć o sobie jak najlepiej. W ciągu kilku najbliższych dni zaczniemy czuć się lżej, spełnimy swoje pragnienia bez wysiłku, a inni będą uśmiechać się na nasz widok.

Zamierzacie spróbować?

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?