Zamknij

Oto najbardziej znienawidzony znak zodiaku. Wzbudza niechęć u każdego

08.12.2020 13:39
Kobieta na ulicy
fot. Shutterstock

Ten znak zodiaku doprowadza wszystkich do szału. Jego osobowość jest naprawdę trudna. Przekonaj się, czy go znasz!

Najmniej lubiany znak zodiaku - to z całą pewnością nie jest miano, na jakie ktokolwiek z nas chciałby sobie zasłużyć. Jest jeden znak, który rzeczywiście wzbudza powszechną niechęć... Czy potrafisz zgadnąć, o kogo chodzi? Sprawdź!

Jak podaje serwis Cosmopolitan, na liście najbardziej znienawidzonych znaków zodiaku królują zodiakalne Bliźnięta.

Zobacz także: Jak zdobyć osobę spod danego znaku zodiaku? Poznaj sekretne sposoby

Bliźnięta - najgorszy znak zodiaku? Oto powody!

Za co spotyka Bliźniaka taka kara? Cóż, problem tkwi w jego naturze. Przekonaj się, jakie cechy tego znaku są najmniej lubiane:

Zmienność

Panuje przekonanie, że zodiakalne Bliźnięta mają dwie osobowości - jakby w nich samych żyło dwoje skłóconych bliźniaków. I chociaż wiele osób spod tego znaku zodiaku to dostrzega, stara się nad tym pracować, a czasem nawet uważa za swój największy problem... Ludzie nie potrafią zaakceptować osobowości Bliźniąt.

Osoby, które przyjaźniły się z Bliźniętami lub były z nimi w związku, twierdzą, że przebywanie w ich towarzystwie w jednej chwili może być przyjemne, a w drugiej przeobrazić się w prawdziwy horror. Nastrój Bliźniąt zmienia się w ciągu paru chwil. Potrafią też z dnia na dzień całkowicie zrewolucjonizować swoje nastawienie. Dzisiaj kochają jakąś cechę naszego charakteru, a jutro jej nienawidzą. Wczoraj bardzo czegoś pragnęli, a dziś już w ogóle nie mają na to ochoty.

Skłonność do manipulacji

Zodiakalne Bliźnięta, jak każdy znak żywiołu Powietrza, są bardzo inteligentne - dlatego ich nagłe zmiany uczuć czy poglądów są przez innych postrzegane jako forma manipulacji. Szczególne zaskoczenie przeżywają ci, którzy zwierzyli się Bliźniętom z jakiegoś sekretu. Ten znak zodiaku musi wszystko wiedzieć, więc okazuje zainteresowanie sprawą, ale... tylko do momentu, gdy zdobędzie już interesującą go informację. 

Warto też podkreślić, że Bliźnięta najbardziej lubią poznawać wstydliwe historie z życia innych i nie mają żadnych oporów przed tym, by je potem rozgłaszać. Nie należą do zbyt subtelnych i często się wyzłośliwiają. Ich samych natomiast nie wolno skrytykować ani razu! Mają o sobie bardzo wysokie mniemanie. 

Nieszczerość

Skoro już przy tym jesteśmy... Bliźnięta mają tendencję do przechwałek i to jest powód, dla którego inni często mają do nich pretensje. Ludzie żalą się na to, że w obecności Bliźniaków spada ich samoocena. Ten znak zodiaku mówi o sobie tak, byśmy czuli się przy nim gorsi i czegoś mu zazdrościli.

Dopiero po jakimś czasie dowiadujemy się o tym, że przynajmniej połowa tych historii była koloryzowana... Jak się okazuje, Bliźnięta bardzo często mówią nieprawdę! Lepiej nie obdarzać ich zaufaniem i nie wierzyć zbytnio w ich własne słowa.

Zobacz także: Jak odzyskać partnera spod danego znaku zodiaku? Te rady mogą cię zaskoczyć

Zgadzacie się z wyborem internautów? Jaki jest wasz najmniej ulubiony znak? A może jesteście ciekawi, kto znajduje się na drugim miejscu listy? Drugim najmniej lubianym znakiem zodiaku jest Skorpion. Koniecznie zagłosujcie w naszej sondzie i pokażcie, który znak zodiaku to według was ten najgorszy!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?