Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku oszukują same siebie. One żyją w świecie fantazji

15.10.2021 10:25
Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, mają spory problem w odróżnieniu rzeczywistości od własnych wyobrażeń. Często im się wydaje, że ich fantazje są prawdziwe.

Właścicielki tych znaków zodiaku żyją złudzeniami. One postrzegają swój świat w sposób niezgodny z tym, w jakich warunkach naprawdę się znajdują.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Kobiety spod tych znaków zodiaku oszukują same siebie

Przedstawicielki tych znaków zodiaku mają tendencję do uciekania w świat iluzji. Ilekroć nie są w stanie zaakceptować swojej rzeczywistej sytuacji, zaczynają snuć fantazje na własny temat. Im dłużej w ten sposób postępują, tym częściej zaczynają wierzyć w swoje wyobrażenia.

Kobiety spod tych znaków zodiaku żyją w świecie fantazji

Właścicielki tych znaków zodiaku nie odróżniają fantazji od rzeczywistości:

Bliźnięta

Bliźnięta to znak najczęściej kojarzony z kłamstwami. Osoby urodzone na przełomie maja i czerwca nieustannie tworzą nieprawdziwe opowieści o sobie. Lubią przeinaczać fakty albo dodawać pikantne szczegóły, by ich historie robiły wrażenie na ludziach. Szybko jednak zaczynają wierzyć we własną wersję i zapominają, jak było naprawdę. Kobiety spod tego znaku często wmawiają sobie, że mężczyźni, którzy wcale nie są nimi zainteresowani, nie widzą poza nimi reszty świata.

Skorpion

Kobiety spod znaku Skorpiona często noszą w sobie żal do innych ludzi. Traktują osobiście to, w jaki sposób się zachowali, chociaż często nie ma to z nimi nic wspólnego. Potrafią całymi dniami rozpamiętywać, jak bardzo poczuły się skrzywdzone i planować zemstę. W konsekwencji po pewnym czasie zaczynają wierzyć, że między nimi a daną osobą od dawna trwa wojna na uszczypliwości. Często się zdarza, że druga strona nawet tego nie podejrzewa.

Waga

Panie spod znaku Wagi posiadają wspaniałą cechę charakteru - z łatwością dostrzegają w ludziach pozytywne własności. Bywa jednak tak, że doprowadzają to do przesady. Ktoś, kto zupełnie na to nie zasłużył, w ich oczach może stać się ideałem. Dotyczy to przede wszystkim mężczyzn, którzy otwarcie przestrzegają przed swoimi wadami. Kobieta spod tego znaku potrafi sobie wmówić, że są wspaniali - zakochuje się wtedy w ich wyobrażeniu, a nie w tym, kim są naprawdę. Prowadzi to do bolesnych rozczarowań.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać