Zamknij

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku to najgorsi politycy. Ich rządy to prawdziwa katastrofa

25.11.2021 14:42

Który znak zodiaku byłby najgorszym politykiem? Według astrologów polityką nie powinni się zajmować przede wszystkim mężczyźni spod znaku Bliźniąt.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają ten znak zodiaku, nie mają szans na to, by zostać lubianymi politykami. Oni wzbudzają powszechną niechęć.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku to najgorsi politycy

Bliźnięta to jeden z dwóch najbardziej nielubianych znaków zodiaku. Astrologowie twierdzą, że nie tylko nie radzi sobie z pozyskaniem sympatii innych w swoim życiu prywatnym, lecz także wywołuje skrajne reakcje jako osoba publiczna. Szczególnie w polityce staje się powszechnie znienawidzoną postacią.

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku nie sprawdzają się w polityce

Dlaczego Bliźnięta nie radzą sobie w polityce? Oto 3 powody:

1. Zawsze myślą tylko o sobie

Dla Bliźniaka liczy się tylko jedno - jego własna ambicja. Nie interesuje go dobro ludzi w jego otoczeniu. Rzadko zastanawia się nad ich potrzebami i prawie nigdy nie udziela nikomu pomocy. Jeśli już to robi, zawsze ma w tym swój interes.

2. Nigdy nie spełniają obietnic

Zodiakalny Bliźniak zapomina o swoich obietnicach z taką łatwością, że nie rozumie, kiedy ludzie mają do niego o to pretensje. Uważa, że ma prawo się rozmyślić i nikt nie powinien go z tego rozliczać. Często dodaje przy tym, że nic nie jest jeszcze stracone i może w każdej chwili zrobić wszystko, co kiedyś obiecywał. Manipuluje ludźmi bez żadnych wyrzutów sumienia.

3. Są patologicznymi kłamcami

Bliźniak lubi ubarwiać swoje opowieści dla efektu. Zmienia treść rzeczywistych historii w taki sposób, by podobały się odbiorcom. Jego największym problemem jest jednak to, że z biegiem czasu sam zaczyna wierzyć w te fantazje i zapomina, jak było naprawdę. Często żyje w świecie własnej wyobraźni i nie dostrzega, co się wokół niego dzieje.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.