Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku bardziej kochają rzeczy niż ludzi. Lubią chwalić się drogimi gadżetami

03.12.2021 14:42

Właściciele tych znaków zodiaku uważają, że największe wrażenie na innych mogą zrobić tylko wtedy, gdy mają pieniądze i mogą to pokazać. Często się popisują, kupując coś, czego wcale nie potrzebowali.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chętnie przechwalają się rzeczami, które posiadają. Sądzą, że w ten sposób wzbudzą podziw u innych ludzi.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku bardziej kochają rzeczy niż ludzi

Właściciele tych znaków zodiaku informują ludzi o swojej pozycji finansowej poprzez obnoszenie się ze stanem posiadania. Każdy z nich chętnie pokazuje, na co było go stać i podkreśla, że przepada za luksusami.

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku lubią chwalić się drogimi gadżetami

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chętnie chwalą się swoimi pieniędzmi:

Bliźnięta

Bliźniak ma wielką słabość do markowych ubrań i dodatków. Przy każdej możliwej okazji wspomina, gdzie je kupił i jak dużo zapłacił. Lubi nosić wszystko, co jest modne i drogie, nawet jeśli zupełnie nie pasuje do jego stylu. Chętnie zakłada wszystko, na czym widać logo.

Panna

Mężczyzna spod znaku Panny przepada za nowinkami technologicznymi. Nawet jeśli miałoby go po tym nie stać na codzienne zakupy, nie będzie żałował pieniędzy na nowego smartfona czy odtwarzacz muzyki. Twierdzi, że im droższy sprzęt, tym większą ma jakość. Często jednak tak naprawdę zupełnie nie wie, w co wyposażone są jego urządzenia.

Lew

Lew chce mieszkać po królewsku. Może wydawać setki, a nawet tysiące złotych na ozdoby mieszkania. Najbardziej lubi złote dodatki, rzeźby i ramy. W jego domu jest to najczęściej występujący kolor. Jak nietrudno się domyślić, wydaje na to sporo pieniędzy.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.