Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej dramatyzują. One uwielbiają afery i skandale

01.12.2021 15:19

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, wprost przepadają za silnymi emocjami. Spokojne życie je nudzi, więc często prowokują ludzi w swoim otoczeniu do skrajnych reakcji.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety spod tych znaków zodiaku mają tendencję do wywoływania kłótni, afer i skandali. Uwielbiają, gdy wiele się wokół nich dzieje. Nie przejmują się tym, że ich zachowanie może nie podobać się innym. 

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej dramatyzują

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, nie mają ochoty prowadzić spokojnego życia. Największą przyjemność sprawia im wywoływanie powszechnego zainteresowania. Chcą, by inni odczuwali z ich powodu silne emocje i nie byli w stanie o nich zapomnieć. Same posiadają skłonność do popadania w obsesję, więc pragną, by ludzie wokół zachowywali się podobnie.

Kobiety spod tych znaków zodiaku uwielbiają skandale

Właścicielki tych znaków zodiaku umieją wzbudzać silne emocje u innych:

Skorpion

Kobiety spod znaku Skorpiona lubią wywoływać przerażenie. Gdy widzą, że ludzie zaczynają się czegoś bać, odczuwają z tego powodu satysfakcję. Starają się więc jak najczęściej wzbudzać u nich zmartwienie i lęk. Wcale nie jest im przykro, gdy ktoś się od nich przez to odsuwa.

Bliźnięta

Panie spod znaku Bliźniąt są zirytowane, gdy nie mają racji. Wtedy najczęściej idą w zaparte - angażują w sprawę wszystkich, którzy tylko chcą słuchać, i przekonują do swoich poglądów tak długo, aż zyskają poparcie. Lepiej nie wdawać się z nimi w sprzeczki, bo zamienią je w otwartą wojnę.

Byk

Podczas gdy mężczyźni spod znaku Byka są spokojni, kobiety wprost uwielbiają dramatyzować. Najczęściej robią z siebie ofiarę, wyolbrzymiając krzywdę, jaką ktoś im wyrządził. Z najdrobniejszego przewinienia potrafią zrobić poważny problem.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.