Zamknij

Osoby spod tych znaków zodiaku nie potrafią mówić o uczuciach. Są bardzo skryte

12.11.2021 13:46

Jeśli spotykasz się z osobą, która posiada jeden z tych znaków zodiaku, postaraj się nie zasypywać jej wyznaniami na temat własnych emocji. Nie będzie wiedziała, jak ma na to zareagować.

Kobieta
fot. Shutterstock

Przedstawiciele tych znaków zodiaku wydają się skryci i zamknięci w sobie. Kiedy ktoś pyta je o to, co czują, unikają odpowiedzi i okazują rozdrażnienie. Wynika to z tego, że trudno jest im rozpoznać i nazwać własne emocje.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Osoby spod tych znaków zodiaku nie potrafią mówić o uczuciach

Właściciele tych znaków zodiaku okazują uczucia poprzez czyny i bardzo trudno je zmusić do rozmowy o emocjach. Często mają obawę, że jeśli użyją nieodpowiednich słów, wywołają efekt odwrotny do zamierzonego. Nie są pewne, czy w odpowiedni sposób odczytują to, co dzieje się w ich sercu. Z tego powodu martwią się, że mogą wprowadzić innych w błąd.

Te znaki zodiaku są bardzo skryte

Osoby spod tych znaków zodiaku nie przepadają za rozmowami o emocjach:

Byk

Zodiakalny Byk to jeden z najbardziej wrażliwych i lojalnych znaków zodiaku, ale okazywanie tego za pomocą słów to dla niego prawdziwa męczarnia. Najchętniej zupełnie nic by na ten temat nie mówił, a zamiast tego udowadniał swoje przywiązanie poprzez udzielanie pomocy i wsparcia. Kiedy jest zakochany, staje się niezwykle czuły. Nie cierpi jednak romantycznych wyznań.

Koziorożec

Koziorożec zaczyna być skryty już w dzieciństwie. Odbiera zachowanie innych jako irytujące, a sam czuje się niezrozumiany. W rodzinnym domu chętnie pokazuje, że ze wszystkim poradzi sobie sam i jak najszybciej chce osiągnąć niezależność. Choć w późniejszych latach nie ma większych problemów z nawiązywaniem bliskich relacji, konsekwentnie unika w nich rozmów o emocjach. Niektóre rzeczy woli zachować dla siebie.

Bliźnięta

Bliźniak jest tak zmienny, że sam tego nie pojmuje. Jednego dnia mu się wydaje, że w coś wierzy, a następnego zaczyna wszystko kwestionować. Nie przepada za składaniem deklaracji albo zwierzaniem się komuś z tego, jakie emocje odczuwa. To, że dzisiaj coś go smuci, nie oznacza, że jutro nie będzie się tym cieszył. Należy bowiem do znaków, które codziennie rano świadomie decydują, w jakim będą nastroju i w jaki sposób zamierzają myśleć o swoim życiu.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.