Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku będą teraz nie do zdobycia. Lepiej nie próbuj ich uwieść

06.10.2022 14:46

Horoskop miłosny na październik 2022 roku wskazuje, że właściciele tych znaków zodiaku nie będą teraz zainteresowani romansami. Kobiety, które pragną ich zdobyć, mogą się rozczarować.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku w październiku 2022 roku nie będą zbytnio skupieni na sprawach miłosnych. Trudno będzie ich wyciągnąć na randkę.

Zobacz także: Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się bez słowa. Nie składają sobie żadnych wyjaśnień

Baran, Wodnik i Koziorożec. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku będą teraz nie do zdobycia

Horoskop miłosny na październik 2022 roku wskazuje, że przedstawiciele tych znaków zodiaku mogą na pewien czas stracić zainteresowanie romansami. Nie będą mieli ochoty na miłosne spotkania, więc zaczną odrzucać wszelkie propozycje. Lepiej nie próbować skłaniać ich do tego, by zmienili zdanie. Pod wpływem zniecierpliwienia mogą bowiem powiedzieć swojej wielbicielce kilka przykrych słów.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku będą teraz niedostępni w miłości

Właściciele tych znaków zodiaku w październiku 2022 roku będą odrzucać zaproszenia na randki:

Baran

Mężczyzna spod znaku Barana w najbliższym czasie przestanie odczuwać potrzebę, by umawiać się z kobietami. Jesienna aura sprawi, że będzie wolał zostać w domu i trochę odpocząć. Jeśli więc otrzyma wiadomość od którejś ze swoich wielbicielek, może ją zignorować. Od tej pory będzie myślał z niechęcią o swojej adoratorce.

Wodnik

Zodiakalny Wodnik będzie teraz zamknięty w sobie i niechętny do zwierzeń. Poczuje się zagubiony, bo zacznie odczuwać trudności ze zrozumieniem swoich emocji. Z tego powodu może unikać towarzystwa kobiet - szczególnie tych, które mu się podobają. Jeśli któraś z nich okaże niecierpliwość, może stać się wobec niej chłodny i opryskliwy.

Koziorożec

Koziorożec w ciągu kilku najbliższych tygodni postanowi skoncentrować się tylko i wyłącznie na pracy. Ktokolwiek postanowi mu w tym przeszkodzić, będzie musiał liczyć się z tym, że nie zostanie dobrze potraktowany. Mężczyzna spod tego znaku zodiaku sam nawiąże kontakt z kobietą, która zwróci jego uwagę - zrobi to jednak wtedy, gdy uzna to za stosowne.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?