Zamknij

Te znaki zodiaku czekają w tym tygodniu namiętne noce. Pełnia Księżyca pobudzi ich libido

19.10.2021 11:44
Zakochani
fot. Shutterstock

Pełnia Księżyca 20 października 2021 roku wystąpi na tle gwiazdozbioru Barana, w momencie przejścia pomiędzy sezonem Wagi i Byka. Według astrologów to czas, w którym nasza seksualność będzie pobudzona. Dotyczy to szczególnie trzech znaków zodiaku.

Podczas nadchodzącej pełni Księżyca na niebie wystąpi spotkanie trzech niezwykle zmysłowych znaków. Wpłynie to na naszą cielesność i wzmocni seksualne potrzeby. Zobacz, kto ma największe szanse na namiętne noce.

Zobacz także: Zodiakalny Baran w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Horoskop na pełnię Księżyca 20 października 2021 roku

Osoby spod tych znaków zodiaku za sprawą nadchodzącej pełni Księżyca będą pobudzone seksualnie i uwodzicielskie. Jeśli mają w planach kogoś uwieść, nadchodzące dni wróżą spektakularny sukces. Dzięki swojej intuicji będą teraz doskonale wiedziały, jak kusić i sprawić komuś przyjemność.

Te znaki zodiaku czekają namiętne noce

Osoby spod tych znaków zodiaku w ciągu nadchodzących kilku dni poczują, że ich libido wzrosło:

Baran

Pełnia Księżyca 20 października wypada na tle gwiazdozbioru Barana. Ten znak często bywa kojarzony ze zmysłowością - według części astrologów jest najlepszym kochankiem w całym zodiaku. Ognisty znak poczuje teraz silne pobudzenie, ale zamiast uwodzić w sposób, do którego jest przyzwyczajony, wypróbuje zupełnie nowe sposoby kuszenia. Stanie się tajemniczy i odrobinę mroczny. Płeć przeciwna uzna to za bardzo pociągające.

Waga

Zodiakalne Wagi w ostatnich dniach czuły się zmęczone i nie miały na nic ochoty. Właśnie zakończyła się retrogradacja Merkurego w ich znaku, która na dłuższy czas pozbawiła je energii. Teraz natomiast patronuje im... Mars. Co to oznacza? Chociaż Wagi nie będą zdawać sobie z tego sprawy, w tym tygodniu zaczną działać na ludzi jak magnes. W ich otoczeniu pojawi się ktoś, o kim od dawna marzyły, ale wydawał się nieosiągalny. Teraz nie będzie mógł im się oprzeć i sam zaproponuje randkę.

Skorpion

Pełnia Księżyca w Baranie na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu Skorpiona zadziała na niego jak wezwanie do walki. W nadchodzących dniach ten znak zodiaku będzie myślał tylko o jednym - zapragnie pokonać rywali. By uwieść osobę, która jest przedmiotem czyjegoś zainteresowania, zacznie działać szybko i zdecydowanie. Jeszcze przed końcem tygodnia uda mu się osiągnąć cel.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!