Zamknij

Te znaki zodiaku będą teraz rozdrażnione i kłótliwe. Lepiej ich nie prowokuj

20.10.2021 13:05
Kobieta
fot. Shutterstock

Pełnia Księżyca w Baranie to jedno z najintensywniej odczuwalnych zjawisk astronomicznych. Wiele osób ma teraz problemy ze snem i koncentracją. Dotyczy to szczególnie trzech znaków zodiaku - one będą teraz wyraźnie podirytowane.

Jeśli Baran, Strzelec albo Skorpion w najbliższych dniach będzie dla ciebie niemiły, nie bierz tego do siebie. To tylko wpływ październikowej pełni Księżyca, która występuje w konfliktowym znaku żywiołu Ognia. Działanie Marsa dodatkowo wzmaga nerwowość i chęć walki.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Pełnia Księżyca 20 października 2021 roku. Te znaki zodiaku będą teraz rozdrażnione

Te trzy znaki zodiaku najsilniej odczują na sobie wpływ październikowej pełni Księżyca. Z jednej strony pobudzi ona ich libido, ale z drugiej - może wywołać ogromne rozdrażnienie. Niewiele teraz będzie trzeba, by wyprowadzić je z równowagi.

Horoskop na pełnię Księżyca 20 października 2021. Lepiej nie prowokuj tych znaków zodiaku

Przedstawiciele tych znaków zodiaku mogą mieć teraz skłonność do kłótni:

Baran

Baran nie zniesie w tym tygodniu sprzeciwu. Cały czas będzie chciał narzucać innym własne zdanie i obrazi się na wszystkich, którzy mu odmówią. Może zrobić awanturę ukochanej osobie, gdy nie będzie chciała spełnić jakiegoś jego kaprysu. Będzie się teraz zachowywał jak małe dziecko.

Strzelec

Strzelec w ciągu ostatnich kilku tygodni był dość skryty i nie zwierzał się nikomu z tego, co czuje. Teraz jednak jest wysoce prawdopodobne, że wreszcie wybuchnie. Jeśli osoba, do której ma żal od dłuższego czasu, sprowokuje go swoim zachowaniem, Strzelec bez chwili namysłu wyrzuci jej w twarz, co naprawdę o niej myśli.

Skorpion

Skorpion zacznie odczuwać niepokój związany ze swoimi planami. Z dnia na dzień zwątpi w to, że wszystko może mu się udać. Ponieważ nie będzie wiedział, z jakiego właściwie powodu tak nagle się zdenerwował, postanowi poszukać winnych pośród swoich najbliższych. Oskarży kogoś o utrudnianie mu życia, by zrzucić na niego odpowiedzialność za własne niepowodzenia.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane