Zamknij

Te znaki zodiaku złoszczą się o byle co. Niewiele trzeba, by je śmiertelnie obrazić

03.12.2021 14:07
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku łatwo wpadają we wściekłość i szybko się denerwują. W ich obecności lepiej uważać na to, co się mówi.

Niektóre spośród znaków zodiaku zawsze są spokojne i opanowane. Pannę czy Byka niezwykle trudno wyprowadzić z równowagi. Jednak przy innych warto się pilnować - wszystko biorą osobiście.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku złoszczą się o byle co

Osoby spod tych znaków zodiaku nie mają do siebie żadnego dystansu. W jednej chwili potrafią wpaść we wściekłość i nie sposób ich wtedy uspokoić. Odbierają personalnie nie tylko usłyszane słowa, lecz także ton głosu albo znaki interpunkcyjne i obrazki w rozmowach na czacie.

Te znaki zodiaku łatwo się obrażają

Osoby spod tych znaków zodiaku szybko wpadają w złość:

Baran

Baran to największy nerwus pośród znaków zodiaku. Uwielbia się kłócić, tym bardziej, że zawsze spodziewa się wygranej. Jeśli trafi na godnego sobie przeciwnika, prowokuje go do dyskusji zawsze, kiedy tylko ma okazję.

Skorpion

Skorpion jest niezwykle pamiętliwy i wymaga od innych królewskiego traktowania. To połączenie cech charakteru prowadzi do tego, że jest obrażony na wszystkich niemal przez całe życie. Ciągle mu się wydaje, że wybacza ludziom ogromne przewinienia, dowodząc tym samym swojej wyrozumiałości. W rzeczywistości przesadza i to bardzo.

Rak

Rak jest przewrażliwiony na swoim punkcie i niewiele trzeba, żeby doszedł do wniosku, że ktoś robi coś specjalnie po to, by go zranić. Może formułować przy tym zupełnie nielogiczne wnioski. Domaga się przeprosin nawet wtedy, gdy czuje, że nie ma racji.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.