Zamknij

Nie narzucaj się mężczyznom spod tych znaków zodiaku. Oni bardzo się tym zniechęcają

02.12.2021 14:43
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie lubią, gdy kobieta robi pierwszy krok. Interesują się tylko kobietami, które są niedostępne.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku postrzegają zaloty jak polowanie. To oni muszą być myśliwymi, a kobieta ofiarą. Nigdy nie zgodzą się na zamianę ról.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Nie narzucaj się mężczyznom spod tych znaków zodiaku

Spotykasz się z mężczyzną spod znaku zodiaku, który należy do żywiołu Ognia? Nie okazuj mu zainteresowania, jeśli sam nie zapoczątkuje rozmowy. Kiedy jesteś z nim na randce, przez jakiś czas staraj się być powściągliwa i za żadne skarby nie zgadzaj się na rozmowy o związku. Baran, Lew i Strzelec to zdobywcy. Nudzą się, gdy ofiara zbyt szybko się poddaje.

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku zniechęcają się, gdy kobieta ich podrywa

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie lubią, gdy kobieta przejmuje inicjatywę:

Baran

Dla Barana nie ma nic gorszego niż kobieta, która sama zachęca go do romansu. Kiedy to ona zaprasza go na spotkanie, w mgnieniu oka przestaje mu na niej zależeć. Jest zainteresowany tylko takimi kobietami, o które musi walczyć. Jeśli nie musi pokonywać przeszkód, zaczyna się nudzić.

Lew

Lew w miłości lubi trochę dramatyzować i nie jest zadowolony, jeśli wszystko przychodzi mu bez walki. Kobieta, która wcale mu się nie opiera, w ogóle nie wydaje się Lwu pociągająca. Nie ma wtedy okazji pokazać jej, jakim jest doskonałym uwodzicielem. Skoro nie może się popisywać, zupełnie przestaje się starać.

Strzelec

Strzelec nie lubi niczego planować. Jeśli widzi, że kobieta stara się zachęcić go do związku, jest przerażony. Wyobraża sobie wtedy, że ułożyła w głowie cały gotowy scenariusz znajomości i odtąd będzie próbowała nim manipulować, żeby go spełnić. Wtedy ucieka od niej jak najdalej. Jego interesuje tylko miłość, która dla obojga jest przygodą - jak wyprawa w nieznane.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.