Zamknij

Te 5 znaków zodiaku zakochuje się w niewłaściwych facetach. Źle lokują swoje uczucia!

29.10.2020 12:06
Para
fot. Shutterstock

Kobiety spod tych znaków zodiaku ciągle popełniają ten sam błąd - lokują swoje uczucia w niewłaściwych miejscach. Poznajcie 5 znaków zodiaku, które zakochują się w niewłaściwych osobach.

Znalezienie drugiej połówki, która będzie nam pasowała po wieloma względami i przede wszystkim będzie do nas dopasowana, wcale nie jest takie proste. Ludzie mają różne systemy wartości i różne priorytety, a przez to właśnie wiele relacji się rozpada. Poszczególne osoby mają też różne oczekiwania.

Okazuje się też, że nie bez znaczenia w budowaniu relacji pozostaje nasz znak zodiaku! Jedne osoby łatwiej wypatrzą na swojej drodze bratnią duszę, a inne wręcz przeciwnie - ulokują uczucia tam, gdzie nie trzeba.

Które znaki zodiaku zakochują się w tych niewłaściwych uczuciach? Jest takich kilka!

5 znaków zodiaku, które zakochują się w niewłaściwych facetach

Te znaki zodiaku zakochują się w niewłaściwych facetach. One najczęściej lokują uczucia tam, gdzie nie powinny, a później przez to cierpią. Czy wasz znak zodiaku też jest na tej liście?

Ryby

Kobiety spod znaku Ryb to niepoprawne romantyczki. Całe życie szukają tego jedyne księcia z bajki, które przyjedzie po nie na białym koniu, a następnie będą "żyli długo i szczęśliwie". Ryby poszukują mężczyzn, które potrafią uleczyć i zmienić swoją miłością. Dlatego często próbują wejść w związku z agresywnymi facetami, którzy dodatkowo w ogóle nie patrzą na szczęście swoich partnerek.

Baran

Zodiakalne Barany to osoby energiczne, temperamentne i poszukujące wrażeń. Niestety tego samego właśnie poszukują w związkach, a to najczęściej kończy się awanturami i huśtawkami emocji. Kobiety spod znaku Barana często wchodzą w toksyczne relacje - muszą jednak pamiętać, że regularne kłótnie kończące się seksem na zgodę to nie jest recepta na udany związek.

Waga

Wagi mocno wierzą w przeznaczenie i więź między poszczególnymi osobami. Dlatego potrafią zakochać się w osobie, która już jest zajęta. Później są nieszczęśliwe, gdyż ta osoba lokuje swoje uczucia gdzie indziej. A Wagi wciąż czekają aż w końcu ten wybranek zwróci na nie uwagę, zostawi dotychczasową partnerkę i wejdzie w związek, który będzie trwał do końca życia i jeden dzień dłużej.

Panna

Zodiakalne Panny to osoby, które stawiają sobie w życiu określone cele. Są zorganizowane, dobrze planują i wykonują poszczególne zadania po kolei. Nic więc dziwnego, że przyciągają do siebie mężczyzn, którzy potrzebują, aby ktoś przeżył życie za nich. Panna zrobi za takiego faceta wszystko - upierze, ugotuje, ale też znajdzie za niego pracę, a później wykona związane z nią zadania. Tak się na dłuższą metę nie da żyć!

Strzelec

Kobieta spod znaku Strzelca uwielbia gonić króliczka. Najlepiej jeszcze, żeby był on kompletnie niedostępny i niedościgniony. Z jednej strony uwielbia tę zabawę i sprawdzanie, czy uda się do niego zbliżyć, a z drugiej płacze po kątach, że jest on nieosiągalny.

Te znaki zodiaku potrafią być agresywne! Lepiej na nie uważać.