Zamknij

5 znaków zodiaku, które najlepiej sprawdzają się w roli ojca

Martyna Wojciechowska
29.07.2018
Aktualizacja: 12.11.2019 13:51
Ojciec
fot. Shutterstock

Sprawdź, czy twój facet znajduje się na tej liście.

O tym, jak mężczyzna odnajduje się w roli ojca może świadczyć wiele czynników. Okazuje się, że spore znaczenie może mieć też jego data urodzenia. Poniżej przedstawiamy listę znaków zodiaków, które najlepiej sprawdzą się w roli ojca.

Zobacz także: Osoby spod tych 3 znaków zodiaku skazane są na sukces i bogactwo

Sprawdź, jakim ojcem będzie twój chłopak

Tych 5 znaków zodiaku mają doskonałe predyspozycje do tego, aby w przyszłości zostać dobrymi ojcami:

Baran

Mężczyźni spod tego znaku doskonale odnajdują się w życiu rodzinnym. Są ogromnym wsparciem dla swoich dzieci, ale nie dają sobie wejść na głowę. Są zaangażowani w ich wychowywanie i starają się poświęcać im jak najwięcej czasu.

Bliźnięta

Facet spod znaku bliźniąt lubi aktywnie spędzać czas z dziećmi. Sam wymyśla im atrakcje i wciąż stara się je czymś zaskakiwać. Z nim jego dzieci nigdy nie będą się nudzić.

Byk

Byki są bardzo opiekuńcze. Nigdy nie pozwoliłyby skrzywdzić swoich dzieci. Zrobią wszystko, aby ich pociechy miały szczęśliwe, beztroskie dzieciństwo.

Rak

Mężczyznom spod znaku raka zależy na tym, aby ich dzieci umiały okazywać emocje. Od najmłodszych lat prowadzą z nimi rozmowy, które mają nauczyć je otwartości.

Koziorożec

Koziorożce spędzają z dziećmi każdą wolną chwilę, uczą je zaradności i chętnie z nimi rozmawiają. Ich pociechy wyrastają na pewne siebie, zaradne osoby.

Zobacz także: Masz siostrę? Badania wykazały, że dzięki niej jesteś lepszym człowiekiem

Autor: Martyna Wojciechowska

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów: