Zamknij

5 najseksowniejszych kobiet według znaku zodiaku. One ociekają seksem!

27.07.2018
Aktualizacja: 12.11.2019 13:48
Seksowna kobieta w samej koszuli z winem
fot. Shutterstock

Każda kobieta powinna czuć się seksowna. Są jednak takie panie, które wręcz ociekają sex appealem. A to zależy od tego, spod jakiego są znaku zodiaku.

"Sex appeal to nasza broń kobieca" – śpiewał Eugeniusz Bodo w filmie "Piętro wyżej", a ten utwór do dziś jest uwielbiany przez Polaków. Każda kobieta powinna czuć się seksowna. Są jednak takie panie, które tym legendarnym sex appealem ociekają. I zależy to od jednej rzeczy, która za chwilę wyda wam się oczywista.

Zobacz także: Horoskop partnerski - odkryj swój miłosny potencjał!

Istnieje 12 znaków zodiaku:

Najseksowniejsze kobiety według znaku zodiaku

Wszystko zależy oczywiście od tego, pod jaką gwiazdą się urodziliśmy. Wiemy już, że znaki zodiaku kształtują nasz charakter, a nasza przyszłość zapisana jest w gwiazdach. To, kto jest naszą drugą połówką, również może być związane z naszym znakiem zodiaku. Te rzeczy wydają się leżeć w naszej naturze, ale nasze intymne usposobienie również może mieć z tym wiele wspólnego.

Zobacz także: Osoby spod tych 3 znaków zodiaku skazane są na sukces i bogactwo

Niektóre kobiety po prostu urodziły się z sex appealem w genach. Są takie znaki zodiaku, które są bardziej sensualne i pociągające od pozostałych. Oczywiście nie jest to złota zasada, której należy się trzymać, a od wszystkiego są wyjątki. Pamiętajcie też, żeby tego typu rankingi traktować trochę z przymrużeniem oka. To co, która z was jest najseksowniejsza?

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów: