Zamknij

Oto 4 najgorsze na świecie znaki zodiaku! Są mistrzami manipulacji

02.06.2020 10:24
Młoda dziewczyna zawzięta z twardym charakterem, manipulantka
fot. Shutterstock

Niektóre znaki zodiaku są urodzonymi mistrzami manipulacji. Okazuje się, że to jedne z najgorszych znaków pod względem charakteru.

Niektóre znaki zodiaku są do rany przyłóż. Jak to jednak w życiu bywa, istnieją także ich totalne przeciwieństwa. Okazuje że są cztery znaki zodiaku, które są urodzonymi mistrzami manipulacji. Nie dość, że wykorzystują dobrą wolę innych, to jeszcze często nie liczą się z cudzymi uczuciami. Potrafią zranić nawet bliskich, jeżeli tylko coś idzie nie po ich myśli. Zobaczcie sami, jakie to znaki zodiaku i czy przypadkiem też nie jesteście na tej liście.

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku już niedługo się zaręczą! Sprawdź, czy jesteś na liście

4 znaki zodiaku, które są mistrzami manipulacji

Nie da się ukryć, że te znaki zodiaku są toksyczne. Lepiej ich unikać, a jeżeli już chcemy wdać się z nimi w konfrontację, dobrze by było, gdybyśmy też byli na tej liście.

Oto 4 znaki zodiaku, które są urodzonymi manipulantami.

1. Skorpion

Skorpion bywa nieprzewidywalny. Do tego stopnia, że nigdy nie wiesz, kiedy tak naprawdę będzie próbował cię zranić. W jednej chwili może być do rany przyłóż, ale już za chwilę może się wydarzyć coś, co obudzi jego mroczną naturę. I często są to sytuacje błahe, do których on dopisuje sobie całą otoczkę. Życie z nim jest jak oczekiwanie na wybuch bomby.

2. Wodnik

Wodnik doskonale wie, czego chce w życiu i będzie do tego dążył za wszelką cenę. Dlatego też powiedzenie "po trupach do celu" jest mu doskonale znane. Nie ważne, kim jesteś w jego życiu, jeżeli robisz coś nie po jego myśli, musisz liczyć się z przykrymi konsekwencjami. 

3. Byk

Byk jest urodzonym psychologiem. Doskonale wie, jak podejść innych ludzi, żeby ci tańczyli, jak im zagra. Dlatego też bez problemu może cię podejść, rozkochać w sobie, a następnie zranić i porzucić. To, jaki jest w danym momencie, zależy od jego kaprysu. Uczucia innych nigdy nie są dla niego ważne. 

4. Lew

Silny Lew wie, czego chce. Najważniejsze dla niego są jego korzyści. Potrafi wyczuć odpowiednią sytuację, ale też każdą, która mu zagraża obrócić przeciwko komuś innemu. Zna się na ludziach, doskonale wyczuwa najsłabsze ogniwo w grupie i próbuje je zniszczyć, żeby osiągnąć sukces. Dlatego też rzadko przegrywa i nie umie tego robić. 

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku są dobre we wszystkim! Sprawdź, czy jesteś na liście

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z twoją osobowością? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy urodziłeś się pod dobrą gwiazdą!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?