Zamknij

Te 3 znaki zodiaku porzucają partnerów bez ostrzeżenia

06.12.2019
Aktualizacja: 17.12.2019 12:23
Rozstanie
fot. Shutterstock

Zdarza się, że jedna ze stron nagle odchodzi, mimo że nic na to wcześniej nie wskazywało. Przyczyn takich sytuacji może być wiele, jednak w tej kwestii nie bez znaczenie może być też znak zodiaku partnera. Sprawdźcie, które znaki zodiaku maja skłonności do zrywania bez dawania wcześniej jakichkolwiek sygnałów.

Znaki zodiaku, które odchodzą bez wcześniejszego sygnału

Zaskakująca decyzja partnera o rozstaniu to najbardziej bolesny cios dla drugiej strony. Nieprzewidywane odejście partnera może kosztować nas wiele nerwów i nieprzespanych nocy. Brak zrozumienia, żal to najczęstsze reakcje zranionych osób. Zanim wejdziesz w relację z kimś, kto ma skłonności do kończenia związków w taki sposób, sprawdź, co mówi o nim znak zodiaku.

Oto 3 znaki zodiaku, które rozstają się bez ostrzeżenia.

Lew

Zodiakalne Lwy są wymarzonymi partnerami w związkach. Troskliwość, hojność i uczciwość to ich znaki rozpoznawcze. Mają jednak jedną poważną wadę - z obawy przed porzuceniem pierwsze podejmują decyzję o rozstaniu.

Koziorożec

Osobom spod tego znaku zodiaku najbardziej zależy na niezależności. Z tego powodu rzadko wchodzą w bliskie relacje, a jeśli już się na nie decydują, to w kontaktach z innymi bywają nieprzewidywalne. Potrafią z dnia na dzien zmienić zdanie i odejść.

Baran

Zodiakalne Barany nie są sentymentalne i z trudnością przywiązują się do innych. Potrafią rozstać się bez podania konkretnego powodu.

Czytając opis swojego znaku zodiaku często dochodzisz do wniosku, że twój znak nie pasuje do ciebie? Nie martw się, wiele osób tak ma. Jeśli chcesz sprawdzić, jaki znak zodiaku do ciebie pasuje, koniecznie odpowiedz na kilka prostych pytań.

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?