Zamknij

Te 3 znaki zodiaku już niedługo się zaręczą! Sprawdź, czy jesteś na liście

01.06.2020 12:55
znaki zodiaku a zwiazek
fot. Shutterstock

Te 3 znaki zodiaku już niedługo podejmą bardzo ważną życiową decyzję. Okazuje się, że niedługo zostaną poproszone o rękę.

Obecny układ planet sprzyja podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji. To także świetny czas na zaręczyny. Sprawdźcie, które znaki zodiaku w imię miłości już niedługo powiedzą sobie "tak".

Okazuje się, że te 3 znaki zodiaku, mają w najbliższym czasie największą szansę na zaręczyny.

Znaki zodiaku a zaręczyny

Byk

Osoby spod znaku Byka bardzo zbliżyły się do swojego partnera w trakcie trwania pandemii. Okazuje się, że jeszcze lepiej się z nim dogaduje. Już niedługo czeka go miła niespodzianka, ponieważ druga połówka czuje to samo.

Skorpion

Ci z was, którzy urodzili się pod znakiem Skorpiona już niedługo przekonają się na własnej skórze, co znaczy stabilny związek. Kariera czy pieniądze przestały być dla was ważne. Wasz partner myśli podobnie i chce założyć z wami rodzinę.

Wodnik

Wodniki umieją okazywać uczucia i bez wątpienia dawały swojemu partnerowi małe sygnały, że oczekują od niego odpowiedniej deklaracji. Marzenie Wodników już niedługo stanie się rzeczywistością, a na ich palcu pojawi się piękny pierścionek.

Jesteś na liście?

Zobacz także: Wierność zapisana w gwiazdach? Te znaki zodiaku zdradzają najczęściej