Zamknij

29 stycznia 2022 - nie przegap tej daty w kalendarzu. Może przynieść przełom w twoim życiu miłosnym

20.01.2022 11:11
Zakochani
fot. Shutterstock

Masz wrażenie, że twoje sprawy uczuciowe od jakiegoś czasu stoją w miejscu? Mogła do tego doprowadzić Wenus w retrogradacji. 29 stycznia 2022 roku będziesz mieć szansę na wprowadzenie od dawna wyczekiwanych zmian.

Retrogradacja Wenus to niezwykle trudny czas dla wszystkich znaków zodiaku. Gdy planeta miłości wchodzi w ruch wsteczny, każdy z nas wpada w zwątpienie związane z miłością w swoim życiu. Zarówno ci, którzy są w związku, jak i ci poszukujący swojej drugiej połówki, w ciągu ostatnich kilku tygodni odczuwali smutek i niepokój. Dobra wiadomość jest taka, że już niedługo to wszystko się skończy - już 29 stycznia 2022 roku.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

29 stycznia 2022 - nie przegap tej daty w kalendarzu. To koniec retrogradacji Wenus

Retrogradacja Wenus to okres, w którym kończymy toksyczne relacje, przepracowujemy ból związany z rozstaniami, a także mierzymy się z własnymi słabościami i kompleksami. Możemy w tym czasie zadbać o siebie i nabrać większej pewności co do tego, ile naprawdę jesteśmy warci, ale zdarza się też, że przez kilka tygodni za sprawą Wenus odczuwamy bardzo silny spadek nastroju.

Relacje, które zaczęły się jakiś czas temu, nagle przestały się rozwijać i straciliśmy już nadzieję na to, że to się kiedykolwiek zmieni. Pokłóciliśmy się z eks, a na dodatek od jakiegoś czasu mamy wrażenie, że nikt do nas nie pasuje i nigdy nie znajdziemy partnera. Na szczęście już za chwilę przestaniemy się tak czuć. Astrologowie są jednak zgodni - to, jak będziemy się zachowywać na kilka dni przed wyjściem Wenus z retrogradacji, wywrze silny wpływ na nasze życie uczuciowe.

29 stycznia 2022 roku może przynieść przełom w twoim życiu miłosnym

Co robić, a czego nie robić przed wyjściem Wenus z retrogradacji? Oto wskazówki:

1. Bądź pewny siebie

Kiedy Wenus wychodzi z retrogradacji, zaczynamy to czuć już na kilkanaście dni przed zakończeniem jej ruchu wstecznego. Przestajemy wątpić w siebie, przypominamy sobie o swoich zaletach i nabieramy więcej wiary w to, że możemy się podobać płci przeciwnej. W nadchodzących dniach warto pielęgnować w sobie to uczucie. Nie chodzi o to, by wpadać w próżność, ale o unikanie użalania się nad sobą. Odrobina optymizmu nie zaszkodzi. Już niedługo ktoś może się zakochać w naszym uśmiechu.

2. Działaj odważnie - albo nie rób nic

Jeśli przez brak pewności siebie od jakiegoś czasu narzucaliśmy się drugiej osobie i ją tym zniechęciliśmy, czas przestać. Natomiast osoby, które nie wychodziły z inicjatywą już od dawna, właśnie teraz powinny nabrać odwagi. W okolicach 29 stycznia 2022 można na nowo ustalić relację pomiędzy dawaniem i braniem w związku. Pojawi się szansa, by wprowadzić do niego więcej harmonii.

3. Nikogo nie pospieszaj

Luty 2022 roku dla wielu z nas okaże się miesiącem miłości. Pary, które nie miały dotąd szansy porozmawiać o związku, w ciągu kilku najbliższych tygodni ustalą ze sobą to, jak widzą przyszłość. Należy jednak pamiętać, by nie wywierać na nikim presji. Wszystko powinno przychodzić naturalnie. Jeśli obie strony chcą być razem, z pewnością sobie o tym powiedzą. Może się jednak okazać, że ktoś potrzebuje jeszcze odrobinę czasu na podjęcie decyzji. Zamiast się o to gniewać, warto pozostać cierpliwym.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?