Zamknij

22 listopada w astrologii rozpoczął się sezon Strzelca. Sprawdź, co to dla ciebie oznacza

22.11.2021 15:19
Kobieta
fot. Shutterstock

Jak sezon Strzelca w astrologii wpłynie na nasze samopoczucie? Przekonaj się, jakie cechy tego znaku mogą się teraz ujawnić w zachowaniu każdego z nas.

Początek sezonu Strzelca to w astrologii zapowiedź końca roku kalendarzowego. Za kilka tygodni czeka nas ostatnia pełnia Księżyca, która wprowadzi nas w nastrój sprzyjający podsumowaniom ostatnich miesięcy. Zanim to się jednak stanie, czas na odrobinę szaleństwa. Sprawdź, czego możesz się spodziewać po sezonie Strzelca w 2021 roku.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

22 listopada w astrologii rozpoczął się sezon Strzelca

Zodiakalny Strzelec to jeden z najweselszych znaków zodiaku. Należy do żywiołu Ognia i jest archetypem podróżnika. Wszędzie go pełno, ma w sobie ciekawość świata, potrafi porozumieć się z każdym. Jego sezon urodzinowy z całą pewnością poprawi nam nastrój po kilku mrocznych tygodniach w sezonie Skorpiona.

Sezon Strzelca - czego możemy się po nim spodziewać?

Jak wpłynie na nas sezon Strzelca w astrologii? Oto, co może się stać:

1. Skoncentrujemy się na przyszłości

Zodiakalny Strzelec to znak zodiaku, którego hasłem jest: "Naprzód!". Nie rozpamiętuje tego, co było i zawsze skupia się na tym, co jeszcze może zrobić. Ma dość krótką pamięć, bo nie jest małostkowy. Uwielbia natomiast fantazjować o tym, jaka przyszłość go czeka, jeśli zacznie walczyć o swoje pragnienia. Wtedy szybko układa plan i zabiera się do dzieła.

2. Nabierzemy odwagi

W nadchodzących dniach zapomnimy o swoich lękach i słabościach. Zaczniemy aktywnie działać, by spełnić pragnienia. Nikt nie będzie w stanie nam wmówić, że sobie nie poradzimy. W grudniu uda nam się zdobyć wszystko, na czym nam zależy.

3. Zaczniemy częściej okazywać radość i sympatię

Nikt nie okazuje życzliwości z taką swobodą jak osoby urodzone pod koniec listopada i w grudniu. Zodiakalny Strzelec rzadko ocenia innych, a sam raczej nie przejmuje się krytyką. To sprawia, że uśmiech przychodzi mu naturalnie. Nie boi się też okazywać swoich uczuć.

4. Przypomnimy sobie o swoich pasjach

W sezonie Skorpiona wiele osób zapomniało o przyjemnościach i martwiło się o swoją przyszłość. Dużo pracowały, często wpadały w smutek i lekceważyły własne potrzeby. Już na początku grudnia poczują, że nie są w stanie dłużej się tak zachowywać. Powrócą do ulubionych zajęć i postanowią codziennie znajdować na nie czas. Życie znowu stanie się dla nich interesujące.

5. Wyzwolimy się od tego, co nas ogranicza

Zodiakalny Strzelec to znak patronujący wolnym i niezależnym ludziom. W ciągu kilku nadchodzących tygodni zapragniemy dołączyć do tego grona. Jeśli czujemy się pod jakimkolwiek względem ograniczani, krzywdzeni albo wplątani w toksyczne uzależnienia, ten znak zodiaku pomoże nam zerwać te więzy raz na zawsze.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.