Zamknij

Jesteś w związku? Jeśli masz ten znak zodiaku, przed Walentynkami czeka cię rozstanie

22.01.2021 12:28
Para przed rozstaniem
fot. Shutterstock

Walentynki to dla wielu osób czas romantycznych wyznań. Jednak niektórzy na samą myśl o tym zbliżającym się święcie zaczynają mieć wątpliwości co do swojego partnera. Zobacz, które znaki zodiaku czeka rozstanie jeszcze przed 14 lutego.

Walentynki to dla wielu osób czas romantycznych wyznań. Jednak niektórzy na samą myśl o tym zbliżającym się święcie zaczynają mieć wątpliwości co do swojego partnera. Zobacz, które znaki zodiaku czeka rozstanie jeszcze przed 14 lutego.

Słońce niedawno przeszło do znaku niezależnego Wodnika i pozostanie w nim do 18 lutego. Znajduje się tam także Merkury - planeta komunikacji. Dla wszystkich znaków żywiołu Powietrza oznacza to rewolucję w sprawach uczuciowych. Mogą poczuć, że w ich życiu nastał czas, by skupić się na sobie i rozstać się z partnerem.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku są złymi matkami. Ich dzieci często zrywają z nimi kontakt

14 lutego w samotności. Te znaki zodiaku czeka rozstanie przed Walentynkami

Twój partner to Wodnik, Waga lub Bliźnięta? Jeśli nie chcesz go stracić, w najbliższych dniach musisz bardzo uważać.

Wodnik

Za sprawą Urana będzie teraz dużo rozmyślał o wielkich życiowych zmianach. Zapragnie przeprowadzić małą rewolucję. Zacznie się zastanawiać nad porzuceniem pracy, wyjazdem z kraju, przeprowadzką albo wpadnie na inny szalony pomysł. Szybko zauważy, że nie uwzględnia przy tym wcale zdania ukochanej osoby... Jeśli zabraknie jej cierpliwości i zacznie domagać się uwagi, Wodnik szybko rozwiąże ten problem. Po prostu powie: "Myślę, że powinniśmy się rozstać".

Waga

Zodiakalne Wagi, które były do tej pory skłonne wiele tolerować, byle tylko zatrzymać kogoś przy sobie, teraz głośno stwierdzą: "Dosyć". Mogą doprowadzić do awantury albo z dnia na dzień ogłosić, że zamierzają się zbuntować. Będą miały nadzieję, że partner zacznie się odtąd bardziej starać - i większość z nich głęboko się rozczaruje... Szybko odkryją, że ich wyobrażenie na temat idealnego związku nie ma szans się spełnić w tej relacji i należy ją zakończyć.

Bliźnięta

Większość Bliźniaków zda sobie niedługo sprawę, jak bardzo się zaniedbały w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Wraz z nadejściem lutego postanowią wziąć się za siebie i popracować nad sobą przed nadejściem wiosny. Za ich obecny stan zaczną obwiniać... partnera, który sprawił, że przestało im na sobie zależeć. Nagle dojdą do wniosku, że były na nim zbytnio skoncentrowane i muszą to natychmiast zmienić.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najczęściej chorują. Nie cieszą się najlepszym zdrowiem

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?