Zamknij

Amerykańscy piloci widzieli kosmitów? Zaskakujące wyznanie szefa NASA

27.10.2021 09:14
UFO
fot. Shutterstock

Administrator NASA Bill Nelson, który cieszy się powszechnym szacunkiem w środowisku, wypełnia swoją rolę dopiero od niedawna. Oto jego pierwsza wypowiedź na temat UFO. Jej treść może zszokować wiele osób.

Wszystko wskazuje na to, że agencja NASA już niedługo zacznie otwarcie głosić teorie o UFO. Szczere wyznanie Billa Nelsona brzmi zaskakująco. Administrator agencji wyjawił, co myśli o 144 niewyjaśnionych incydentach lotniczych, o których mowa w dokumentach Pentagonu.

Zobacz także: Na Ziemi istnieje kosmiczny naród. Ma ponad milion obywateli

Szef NASA: "Nie jesteśmy sami w kosmosie"

Amerykańscy piloci w ostatnich latach zgłosili do Pentagonu aż 144 przypadki niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych. Raport Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych okazał się prawdziwą sensacją. Gdy administrator NASA Bill Nelson został zapytany przez przedstawiciela Uniwersytetu w Wirginii o zdanie w tej sprawie, zaskakująco szczerze wyznał:

Oczywiście, że czytałem tajny raport. Wynika z niego to, co przypuszczaliśmy. Nie jesteśmy sami. Piloci Marynarki Wojennej USA coś widzieli, gonili to, mając ciągle na radarach, i nagle obiekt niesamowicie przyśpieszył i zniknął.

Szef agencji zlecił swoim pracownikom prowadzenie intensywnych badań nad podobnymi zjawiskami i wyjawił, że NASA zamierza traktować problem UFO poważnie. On sam ma już coraz mniejsze wątpliwości co do tego, że istnieje życie pozaziemskie.

Na podstawie nowych teorii moja osobista opinia jest taka, że mogą istnieć inne wszechświaty, a Ziemia nie musi być jedynym miejscem, gdzie istnieje forma życia, która jest tak cywilizowana i zorganizowana jak nasza - stwierdził.

Czy kosmici mogliby nas zaatakować?

Administrator NASA podkreślił, że powinniśmy nieustannie poszukiwać odpowiedzi na pytanie o to, skąd wzięła się ludzkość na Ziemi. W jego przekonaniu należy zachować przy tym pokorę i brać pod uwagę różne, nawet przerażające hipotezy.

Mówiąc krótko: Nelson nie wyklucza, że UFO to kosmici. Nie ukrywa również, że uwzględnia wiele możliwości, jakie dałoby spotkanie z nimi - a jedna z nich jest taka, że okazaliby się groźni dla mieszkańców naszej planety. Podstawową kwestią, jaką musi zbadać NASA, jest więc to, czy potencjalni przedstawiciele obcej cywilizacji przejawiają wobec Ziemian jakąkolwiek wrogość, która wymagałaby od nas ostrożności albo przygotowania do walki.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: NASA chce tworzyć budowle z księżycowego pyłu. Nie zgadniecie, jak zamierza to osiągnąć

Niewiele osób zdobywa w tym quizie maksymalną ilość punktów. Spróbujesz?

Kadr z programu "Jeden z dziesięciu"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy jesteś gotowy, aby wziąć udział w programie "Jeden z dziesięciu". Powodzenia

Kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Botanika. Czy owocnik trufli rośnie pod ziemią?