Zamknij

Nadeszła retrogradacja Plutona! Przez najbliższe miesiące możesz nie być sobą

28.04.2020 11:43
Pluton i inne planety we Wszechświecie
fot. Shutterstock

Retrogradacja Plutona ma wpływ nie tylko na Wszechświat, ale również na nasze samopoczucie. Okazuje się, w najbliższych miesiącach możemy czuć się nieswojo.

Choć wydawać się może, że to, co dzieje się gdzieś tam w odległym Wszechświecie, nie ma na nas wpływu, w rzeczywistości może mieć więcej wspólnego z naszym samopoczuciem, niż zakładamy. Zwłaszcza, gdy mają miejsce nadzwyczajne zjawiska. Takie właśnie się rozpoczęło! 25 kwietnia rozpoczęła się retrogradacja Plutona, która potrwa aż do października! Najgorsze jest to, że może to wywoływać na nas negatywne skutki.

Zobacz także: Wielki horoskop na 2020 rok. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach! 

Retrogradacja Plutona: w tych miesiącach możesz czuć się nieswojo

Jak podaje portal Akademiaducha.pl, retrogradacja jakiejś planety to jej ruch wsteczny, który powoduje zmianę całej jej energii. Co to oznacza dla nas?

Okazuje się, że podczas retrogradacji Plutona, możemy czuć się nieswojo. Przede wszystkim możemy odczuwać niepokój wewnętrzny i chęć zmienienia czegoś w naszym życiu. Nie jest to jednak dobry czas na podejmowanie pochopnych decyzji.

Retrogradacja Plutona wpływa jednak na to, żeby zaufać intuicji. Okazuje się bowiem, że w tym wyjątkowym czasie podpowiada nam ona o wiele lepiej, niż kiedy indziej. Uważaj jednak, żeby nie popełniać błędów. Każdy z nich może cię kosztować emocjonalne załamanie. Podczas retrogradacji Plutona wszystkie emocje będziemy bowiem odczuwać o wiele bardziej.

Retrogradacja Plutona niestety potrwa aż do 4 października! W związku z tym wszelkie wewnętrzne niepokoje w tym czasie możesz tłumaczyć sobie właśnie wstecznym ruchem planety.

Zobacz także: Czym są runy? Zobaczcie, jak je czytać!

Myślisz, że opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Może urodziłeś się pod inną gwiazdą? Sprawdź to!  

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?