Zamknij

Retrogradacja Wenus może mieć duży wpływ na nasze życie miłosne. Sprawdź, czy ciebie też to dotyczy!

15.05.2020 07:48
para zakochanych
fot. Shutterstock

Retrogradacja Wenus nie zdarza się zbyt często. Okazuje się jednak, że może ona mieć bardzo duży wpływ na nasze życie uczuciowe. Sprawdźcie, co może się wydarzyć.

Retrogradacja Wenus to bardzo rzadkie zjawisko, którego nie można obserwować zbyt często na niebie. Okazuje się, że kiedy już się pojawi, zrobi w naszym życiu prawdziwą rewolucję. Retrogradacja Wenus, która odbywa się w znaku Bliźniąt i zwiastuje ekscytującą falę wydarzeń.

Już niedługo, bo na przełomie maja i czerwca czeka na nas prawdziwa rewolucja.

Retrogradacja Wenus ma wpływ na związki

Wenus jest planetą, którą uznaje się za tą, która wyzwala w nas największe emocje i uczucia. To właśnie dlatego między 13 maja a 25 czerwca będzie czekać na nas wiele miłosnych uniesień, a nasze życie może się bardzo zmienić. Kiedy już nastąpi retrogradacja Wenus, powinniśmy spodziewać się rozkwitu nowej miłości, a nawet jakiegoś nowego etapu w naszym życiu uczuciowym. Bliźnięta są znakiem, w którym odbywa się retrogradacja Wenus. Uznany on też został za jeden z najbardziej nieposkromioych i to właśnie on zaingeruje w nasz obecny związek.

Związki, które od jakiegoś czasu zmagały się z problemami, najprawdopodobniej najbardziej odczują retrogradację Wenus. Ich relacja znacznie się pogorszy, a związek może nie przetrwać tej próby. Osoby, które są zadowolone ze swoich relacji, nie będą musiały się bać. U nich może wystąpić tylko niewinna sprzeczka, z którą szybko sobie poradzą.

Co sądzicie o tym zjawisku?

Zobacz także: Przerażające zjawisko na niebie. Nad Portugalią przeleciała kula ognia!