Zamknij

Przed nami niezwykłe zjawisko na niebie! Przez to możesz mieć problem z zaśnięciem

30.07.2020 12:28
Pełnia Księżyca na zjawiskowym niebie nad polem
fot. Shutterstock

Na niebie pojawi się pełnia Księżyca w Wodniku! Co to dla nas oznacza? Nieprzespane noce i zmiany w życiu. Przekonaj się! 

Już 3 sierpnia na niebie będziemy mogli dostrzec niezwykłe zjawisko. Tuż po zachodzie Słońca jego miejsce zastąpi Księżyc, który ukaże nam swoje pełne kształty. Nie będzie to jednak zwykła pełnia Księżyca. To zjawisko nie tylko nie da nam spać, ale też może skłonić nas do pewnych życiowych zmian, również tych bardzo radykalnych. Zobaczcie sami, co wydarzy się 3 sierpnia i jak pełnia Księżyca w Wodniku wpłynie na nasze zachowanie, a także... naszą osobowość.

Zobacz także: Pełnia Księżyca może być bardzo niebezpieczna dla ludzi i zwierząt. Sprawdź, co może się wydarzyć!

Pełnia Księżyca w Wodniku się zbliża! Szykuj się na zmiany w życiu

Sierpniową fazę Księżyca nazywa się Księżycem Zbożowym, ze względu na to, że to właśnie ona rozpoczyna fazę żniw. Teraz czas na pełnię.

Sierpień jest miesiącem, w którym Słońce jest pod znakiem Lwa, Księżyc natomiast znajduje się w Wodniku. I to właśnie pełnia Księżyca w Wodniku, która będzie miała miejsce już 3 sierpnia w nocy, może mieć ogromny wpływ na nasze zachowanie i samopoczucie. 

Bezsenne noce typowe dla pełni to jedno. Dzięki temu, że nad Księżycem czuwa Wodnik, będziesz mógł zajrzeć w głąb siebie i dowiedzieć się, jakie są twoje prawdziwe potrzeby. To też dobry moment, żeby zrobić krok naprzód i zacząć wprowadzać plany w życie. Połączenie czuwającego nad Słońcem Lwa i Wodnika sprawującego pieczę nad Księżyce sprawi, że będziesz pełen energii i gotowości do działania.

Pamiętaj jednak, żeby wsłuchiwać się wyłącznie w wewnętrzne potrzeby. Jeżeli zaczniesz za kimś podążać, możesz popełnić wiele błędów. Wodnik bowiem przestrzega przed robieniem tego, czego oczekują od nas inni. 

Zobacz także: Wielkie miasto spłonie?! Jackowski miał nagłą przepowiednię! "To coś wydarzy się niebawem"

Myślisz, że opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Może urodziłeś się pod inną gwiazdą? Sprawdź to!  

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?