Zamknij

Przed nami ostatnia pełnia Księżyca tego lata! Przez nią możesz czuć się o wiele gorzej

01.09.2020 13:46
Pełnia Księżyca nad oceanem
fot. Shutterstock

Pełnia Księżyca w Rybach to ostatnia pełnia Księżyca latem! Okazuje się, że może mieć zły wpływ na nasze samopoczucie.

Pełnia Księżyca to piękne zjawisko na niebie, jednak dla wielu z nas bywa wyjątkowo uciążliwe. Przed nami aktualnie ostatnie tego typu zjawisko w lecie. W nocy, z 1 na 2 września, na niebie pojawi się prawdziwa pełnia Księżyca w Rybach. Dla tych, którzy odczuwają tego typu zjawiska, może to oznaczać nieprzespaną noc. Dla wrażliwców wieczór pełen emocji, a dla co poniektórych po prostu złe samopoczucie. Co może się wydarzyć dziś w nocy? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Pełnia Księżyca może być bardzo niebezpieczna dla ludzi i zwierząt. Sprawdź, co może się wydarzyć! 

Pełnia Księżyca w Rybach: ostatnia pełnia lata! Jak na nas wpłynie?

Ryby są bardzo wrażliwym znakamiem zodiaku. Nic więc dziwnego, że pełnia Księżyca, która przyświeca właśnie temu znakowi zodiaku, będzie dla nas bardzo płaczliwa.

Jeżeli jesteś zatem osobą wrażliwą i emocjonalną, powinieneś zaopatrzyć się w chusteczki dziś wieczorem. Jeżeli planujesz obejrzeć jakiś film, postaw raczej na miłą komedię, a nie wyciskacz łez. Zawsze lepiej płakać ze szczęścia, a poza tym - nie chcesz chyba zamienić swojego domu w drugiego Titanica.

Ten wieczór sprzyja spokojnemu leżeniu pod kocem w domu, z kubkiem ciepłej herbaty i dobrą muzyką w głośnikach. Możesz też przeczytać ciekawą książkę lub obejrzeć polecany film - przy tej pełni Księżyca zdecydowanie warto kontemplować piękno i sztukę. 

Dla tych, którzy odczuwają tego typu zjawiska na sobie, może być to nieco śpiący dzień i wieczór. Możesz się źle czuć, a już na pewno będziesz rozbity i nie będziesz potrafił znaleźć sobie miejsca. Postaraj się przetrwać, a już jutro poczujesz się zdecydowanie lepiej i będziesz mieć bardzo dużo energii!

Najważniejszą rzeczą, którą należy wziąć sobie do serca przy tej pełni, jest oczywiście to, żeby nie zapomnieć spojrzeć w niebo! To jedyna taka pełnia Księżyca w roku i będzie robić wrażenie, podobnie jak inne tego typu zjawiska. 

Zobacz także: Dziewczyny spod tych 6 znaków zodiaku to prawdziwe zołzy! Lepiej na nie uważaj

Myślisz, że opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Może urodziłeś się pod inną gwiazdą? Sprawdź to! 

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?