Zamknij

Już dziś niesamowite zjawisko astrologiczne! To dobry moment na zmiany w życiu

17.09.2020 08:30
Księżyc w Nowiu góruje nad miastem w nocy
fot. Shutterstock

Nów Księżyca w Pannie to niezwykłe zjawisko astrologiczne. Okazuje się, że to dobry moment na dokonanie zmian w życiu.

Fazy Księżyca, wbrew pozorom, mają ogromny wpływ na nasze życie. Najbardziej odczuwamy to oczywiście, gdy nadchodzi Pełnia Księżyca. Każda z faz ma jednak swoje plusy i minusy i w rzeczywistości w jakiś sposób na nas wpływa. Już 17 września o godzinie 13:00 Księżyc wejdzie w fazę Nowiu. Tym samym rozpocznie się krótki czas, który warto maksymalnie wykorzystać, żeby coś osiągnąć. Zobaczcie sami, jaki wpływ na nas będzie miał Nów Księżyca w Pannie.

Zobacz także: Faza Księżyca, w której się urodziłaś, ma wpływ na twoje życie! Poznaj swoją osobowość

Nów Księżyca w Pannie już dziś! Jak to na nas wpłynie?

Co miesiąc fazy księżyca mają połączenie z innym znakiem zodiaku, który króluje w danym miesiącu. Tym razem jest to oczywiście Panna. 

Nów Księżyca oznacza natomiast, że Księżyc i Słońce spotykają się po tej samej stronie Ziemi. I to w dodatku w tym samym znaku zodiaku! 

Dzięki temu, że tym razem Nów jest w Pannie, możemy poukładać sobie dotychczasowe zawirowania życiowe. Ten znak zodiaku sprzyja bowiem znalezieniu równowagi pomiędzy kwestiami, które podpowiada nam rozum, a uczuciami płynącymi z serca. 

To dobry moment na życiowe porządki. Właśnie jest idealny czas na to, żeby uporządkować zaległe sprawy i jednocześnie zrobić miejsce na zmiany, które przyniesie życie w najbliższym czasie. To doskonały moment na to, żeby sięgnąć po coś nowego. 

Znajdź też chwilę na zadbanie o swoje zdrowie i wygląd. To dobry moment na oczyszczenie organizmu, dlatego zafunduj sobie detoks i postaw na dużą ilość witamin, która dobrze ci zrobi tuż przed nadchodzącymi chłodnymi dniami. 

Zobacz także: Nowa mapa Księżyca wygląda niesamowicie! W takiej wersji jeszcze go nie widzieliście!

Myślisz, że opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Może urodziłeś się pod inną gwiazdą? Sprawdź to! 

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?