Zamknij

Zmiany w polskich barach McDonald's. Klienci długo na to czekali

21.04.2017 10:49
restauracja McDonald's
fot. Flickr.com/Chris Northwood

Nie da się dogodzić każdemu, ale popularna sieć fastfoodów postanowiła wyjść naprzeciw fanom swoich burgerów.

Od 19 kwietnia McDonald's wprowadził do swojej oferty możliwość personalizacji wybranych burgerów, wrapów oraz produktów z oferty śniadaniowej.

Jak podaje serwis finanse.wp.pl, klienci za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej w lokalach mogą dodać lub usunąć dowolny ze składników, z których złożona jest dana kanapka. Nie ma też problemu ze skonfigurowaniem zamówienia zawierającego nowe składniki, takie jak grillowany bekon, ser emmentaler, rukola czy pikantny sos.

Wprowadzenie usługi personalizacji to odpowiedź na potrzeby naszych gości. Uważnie wsłuchujemy się w sygnały płynące od setek tysięcy osób każdego dnia odwiedzających polskie lokale McDonald’s. Dostrzegamy rosnące oczekiwanie indywidualnego podejścia, możliwości większego wpływu na to, co, jak i gdzie chcą oni zamawiać. Zmieniliśmy system obsługi i funkcjonowania restauracyjnej kuchni. Teraz produkty są przygotowywane pod konkretne zamówienie gości - twierdzi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald's Polska. 

Usługą personalizacji objęte są burgery WieśMac, McRoyal, McChicken i McWrap (w odmianie klasycznej, chrupiącej i grillowanej). W czasie podawania klientom oferty śniadaniowej zmodyfikować można kanapki McMuffin jajko i bekon, McMuffin wieprzowy z jajkiem, McMuffin Farmerski, a także McWrap jajko i bekon, wieprzowy z jajecznicą i wieprzowy z pieczarkami.

Według przedstawicieli firmy, indywidualne podejście do każdego klienta jest wyznacznikiem kierunku, w którym ma obecnie podążać McDonald's. Polska była pierwszym krajem w Europie testującym nową usługę. W 2015 roku tymczasowo wdrożyły ją trzy lokale - dwa w Warszawie i jeden w Bielawie. Dopiero teraz uruchomiono finalną wersję innowacyjnego konceptu.

Zgodnie z danymi na stronie innpoland.pl, McDonald's posiada w Polsce 385 restauracji w ponad 150 miastach, zatrudniając przy tym 19 tysięcy pracowników. Każdego dnia progi lokalu z wielką literą "M" przekracza prawie pół miliona gości.

burgery McDonald's
fot. mcdonalds.pl
konfiguracja kanapek McDonald's
fot. Facebook.com/McDonaldsPolska
Zagłosuj

Czy brakowało ci tej usługi w McDonald's?

Liczba głosów: