Zamknij

Te napoje z kartoników piją piłkarze. Wiemy, co zawierają i jak smakują

14.06.2016 11:28
Recharge Smartfish napoje piłkarzy
fot. www.instagram.com/smartfish_nutrition

Każdy może je kupić i tym samym bardzo wzbogacić swoją dietę. 

W trakcie oglądania meczu raz na jakiś czas może się zdarzyć, że zobaczymy piłkarza pijącego napój z kartonika. Nie jest to jednak sok, a norweski napój energetyczny

Recharge marki Smartfish został stworzony na bazie oleju rybnego, soków owocowych i serwatki. W związku z tym, że przyśpiesza regenerację, jest głównie dedykowany sportowcom, ale kupić go może każda osoba, która prowadzi aktywny tryb życia. Firma nad recepturą pracowała aż 16 lat, więc nic dziwnego, że postarała się o 16 patentów, a drugie tyle ma otrzymać w najbliższym czasie. 

- Zupełnie przypadkowo zaprezentowaliśmy go sportowcom. Spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy postawić na futbol, w którym piłkarze rozgrywają coraz więcej meczów i mają coraz mniej czasu na regenerację organizmów - tłumaczą założyciele firmy, małżeństwo Henrik i Janne Mathisen, w rozmowie z "Harstad Tidende" - Pomimo tak dziwnego składu nasz napój jest smaczny i uzyskał wysoką aprobatę lekarzy pracujących w klubach piłkarskich. 

W linii Sport marki Smartfish znajdują się napoje Recharge, Recharge Lipid+ i Recharge Hight Protein. Różnią się one od siebie składem, działaniem i oczywiście smakiem. Jeden zawiera dodatek granatów, jabłek, gruszek, a inny jagód.

Ceny jednego kartonika napoju wahają się od 7,80 do 13 złotych. Można je kupić w zestawach na oficjalnej stronie internetowej producenta. 

Napoje dla piłkarzy Recharge Smartfish
fot. https://en.smartfish.no/nutrition-drinks/recharge