Zamknij

Pokazała, co wkurza ją w gościach McDonald's. Jej film zebrał 37 tys. polubień

02.11.2022 12:19

Osoby zatrudnione w restauracjach fast-food często muszą mierzyć się z wieloma trudnościami. Zdarza się, że pracę dodatkowo uprzykrzają im klienci. Pewna kobieta zdradziła, czego najbardziej nie lubi w ich zachowaniu. 

Kobieta w McDonald's
fot. Shutterstock/tiktok.com/@.sineadpoyser

Praca w restauracjach typu McDonald's może być powodem dużej irytacji. Na własnej skórze przekonała się o tym Sinead Poyser. Kobieta na co dzień pracuje w fast-foodzie i narzeka na nieodpowiednie zachowania gości. Co wkurza ją najbardziej?

Zobacz także: Magdalena Lamparska zdradziła łatwy przepis na sernik dyniowy. Wypróbuj go w kuchni

Zdradziła, czego nie lubi w gościach McDonald's

W mediach społecznościowych napotykamy się na przeróżne historie z życia innych ludzi. Niektóre z nich potrafią być wyjątkowo zaskakujące. Jeden z filmów udostępnionych ostatnio na TikToku, może być skierowany do wielu z nas. Dotyczy on restauracji McDonald's, którą od czasu do czasu odwiedza chyba każdy. 

Pewna pracownica tej sieci prowadzi tiktokowy profil o nazwie @.sineadpoyser. Ostatnio postanowiła zdradzić, czego nie lubi w gościach odwiedzających tę sieć. Okazuje się, że ich zachowanie często uprzykrza życie. 

Jeśli kiedykolwiek pracowałeś w McDonald's, to wiesz, co przeżywam - tak napisała pod swoim wideo, a później zdradziła ciekawe sekrety. 

W swoich doświadczeniach w restauracji zwraca uwagę na roszczeniowe i nieuprzejme zachowania innych osób. Problemem są nietypowe prośby i wyniosły ton. 

Sinead Poyser parodiuje klientów, a internauci odpowiadają

Wspomniana kobieta wciela się na swoim filmie w rolę klienta i pracownika. W jednej ze scenek słyszymy, że sprawa dotyczy niechcianej soli na frytkach.

Proszę, żeby na moich frytkach nie było soli. I kiedy mówię bez soli, to znaczy nie chcę żadnej soli na moich frytkach. Zrozumiano? - tak brzmiała przykładowa prośba gościa. 

W kolejnych zdaniach kobieta zwraca uwagę, że przy odbiorze zamówienia ten sam klient prosi o... sól w saszetce. 

Czy mogę podać coś jeszcze? Klient odpowiada: Poproszę kilka saszetek z solą i pieprzem.

To tylko jedna z przykładowych sytuacji, które wytrącają z równowagi pracowników McDonald's. Internauci szybko zareagowali na tiktokowe wideo. Wielu z nich całkowicie rozumiało irytację Sinead.

Chyba bym się popłakała. Nienawidzę, gdy klienci postępują w taki sposób.
 
Jak tylko usłyszałam o soli, przewróciłam oczami. Miałam kilka takich sytuacji w pracy.

Ostatecznie wspomniane wideo zrobiło ogromną furorę w sieci. Wszystko zostało polubione ponad 37 tys. razy i skomentowane przez prawie 400 osób. A wy byliście kiedyś świadkami nieprzyjemnych sytuacji w McDonald's?

loader

Źródło: TikTok