Zamknij

Rzuć pracę i zostań testerem czekoladowych słodyczy i napojów. Już teraz wyślij CV

Barbara Kaczmarczyk
08.02.2017 13:41
Kadr z filmu "Czekolada"
fot. materiały prasowe

Aby odnieść sukces na tym stanowisku, trzeba być doświadczonym konsumentem i łasuchem. 

Jeśli jesteśmy czekoladoholikami, to nadarza się okazja, żebyśmy mogli połączyć przyjemne z pożytecznym. Koncern Mondalez International, producent najpopularniejszych słodyczy na świecie - od czekolad Milki, batony Cadbury, ciasteczka Bel-Vita i Oreo po cukierki Halls, zamieścił kuszące ogłoszenie o pracę. 

Tester czekoladowych słodyczy i napojów nie musi oczywiście jeść słodyczy przez osiem godzin pięć dni w tygodniu. To praca na 7,5 godzin w tygodniu - od wtorku do czwartku, od południa do około godziny 15.00. Osoba, która zdecyduje się złożyć aplikację do Mondaleza i przejdzie wszystkie etapy rekrutacji, będzie musiała przeprowadzić się do Reading w Wielkiej Brytanii. Szczęściarz będzie pracował w kabinie sensorycznej.

Szczerość przede wszystkim

Kusząca oferta została zamieszczona w serwisie internetowym LinkedIn.com. Głównym zadaniem testera jest pomoc koncernowi w udoskonalaniu i wprowadzaniu na rynek nowych łakoci. Wymagania? Miłość do słodyczy, szczerość wygłaszanych opinii i chęć poznawania nowych produktów spożywczych. Chyba każdy miłośnik czekolady powie, że to opis jego osoby.

Oczywiście przed zatrudnieniem kandydat będzie musiał przejść rozmowę kwalifikacyjną. Nie oszukujmy się - to będzie prawdopodobnie najprzyjemniejsze spotkanie rekrutacyjne na świecie. Przed spotkaniem z nowymi szefami warto wzbogacić swoje słownictwo o wyrazy określające smak. 

"Czekolada"
fot. materiały promocyjne