Zamknij

Przez 5 dni jadła wyłącznie pizzę. Największy problem miała z jedną rzeczą. "To mnie zaskoczyło"

Katarzyna Leszczyńska
27.10.2017 10:09
Lucie Fink i jej eksperyment
fot. YouTube/Refinery29

Wyniki eksperymentu są zaskakujące. 

Lucie Fink jest blogerką, która zajmuje się przede wszystkim tematami lifestyle’owymi. We współpracy z portalem Refinery29.com tworzy filmiki na YouTube z serii „Spróbuj żyć z Lucie”, w których robi pięciodniowe wyzwania, m.in.: „5 dni noszenia tego samego stroju”. Ostatnio zdecydowała się na nagranie filmu na temat „5 dni jedzenia wyłącznie pizzy”. Efekty są zaskakujące.

Lucie Fink swoim fanom znana jest z tego, że uwielbia pizzę. Blogerka ma nawet koszulkę z napisem „Kup mi pizzę” i jakiś czas temu robiła sobie manicure z kawałkiem pizzy na każdym paznokciu. Dlatego też najnowsze wyzwanie na vloga sprawiło jej bardzo dużo radości. Oczywiście, żeby nie narażać swojego organizmu, zdecydowała się na konsultację ze specjalistą od żywienia.

Efekty są zaskakujące

Dziewczyna codziennie na każdy posiłek zjadała pizzę. Oczywiście urozmaicała sobie je jedząc produkty od różnych restauratorów oraz od czasu do czasu samemu przygotowując własną wersję dania. Ekspert doradziła jej, żeby w międzyczasie piła dużo wody, która wspomoże jej trawienie. Kryzys nadszedł trzeciego dnia. Okazało się, że rano nie czuła się dobrze ze względu na to, że zjadła zbyt dużą ilość sera. Z wyjątkiem tego okazało się, że czuje się całkowicie normalnie.

Sądząc po wynikach eksperymentu to właśnie ser w pizzy jest najcięższym produktem dla naszych żołądków. Lucie wyraźnie podkreśliła, że nie wszystkie produkty, które jadła były „typową pizzą”. W niektórych momentach, np. na śniadanie, stawiała na zapiekankę bez ciasta, w innych na produkty bezglutenowe lub wegańskie. Na pewno jedzenie typowej pizzy każdego dnia nie byłoby korzystne dla jej żołądka oraz sylwetki. Można zatem śmiało stwierdzić, że eksperyment Lucie jest dobrą wiadomością dla fanów włoskiego fast foodu.