Zamknij

Trwa promocja w Lidlu na produkty wegetariańskie. Rabaty sięgają nawet do 50%

18.01.2022 10:18
Dieta wegetariańska
fot. shutterstock

Produkty roślinne to podstawa twojego codziennego menu? W Lidlu znajdziesz teraz w promocji wiele wegetariańskich przysmaków, które doskonale sprawdzą się na pierwsze lub drugie śniadanie.

W sieci sklepów Lidl Polska trwa promocja na niektóre produkty pochodzenia roślinnego. To doskonała okazja dla osób będących na diecie wegetariańskiej, aby upolować różne przysmaki w atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie, jaki asortyment obejmuje promocyjna oferta.

Promocja na produkty roślinne w sieci sklepów Lidl

Promocja w sieci sklepów Lidl Polska to doskonała okazja, aby wzbogacić swoje menu o pyszne produkty pochodzenia roślinnego. Oferta obejmuje m.in. vegangurty kokosowe Vemondo. Kupując 3 sztuki, zapłacimy jedynie za dwie. Warto zwrócić uwagę również na hummus Chef Select&You. Przy zakupie tych dwóch produktów, drugi z nich będzie można kupić aż o 50% taniej.

W asortymencie sieci znajdziemy również pasty warzywne, które z kuponem Lidl Plus będą dostępne w obniżonej cenie 3,59 zł/115 g. Promocja potrwa do 19 stycznia br. lub aż do wyczerpania zapasów.

Zobacz także: Dieta wegetariańska i wegańska – najczęstsze pytania i odpowiedzi

"Wege miesiąc" w Lidlu

Nowa oferta sklepów Lidl Polska to jedno z licznych działań, poprzez które firma chce zachęcić konsumentów do sięgania po produkty roślinne. Poza tym w styczniu sieć wspólnie z organizacją WWF rozpoczęła kampanię pod nazwą "Chroń planetę, po prostu robiąc obiad" promującą dietę korzystną dla zdrowia i jednocześnie przyjazną dla środowiska.