Zamknij

Przedstawiciel firmy produkującej chipsy Pringles zdradza, jak należy je jeść. To wcale nie jest oczywiste

Agnieszka Moczyróg
21.04.2017 14:12
Pringles
fot. Pixabay

Okazuje się, że wiele osób przez lata w sposób niewłaściwy konsumowało ten popularny przysmak. 

Stosując jedną prostą zasadę sprawimy, że Pringlesy smakować będą jak nigdy przedtem. 

Przedstawiciel firmy produkującej popularne chipsy Pringles zdradził, w jaki sposób jeść przysmak, aby czerpać z niego największą przyjemność. Choć Pringlesy to jedne z droższych przekąsek, które można znaleźć na polskich sklepowych półkach, od lat mają swoich zwolenników, którzy regularnie wrzucają je do zakupowego koszyka. 

A gdyby tak okazało się, że sposób jedzenia tych chipsów wcale nie jest oczywisty? Tak, to nie żart. Okazuje się, że wiele osób nie ma pojęcia o tym, że należy je jeść w określony sposób. 

Wielu ludzi uważa, że Pringles są przyprawione z obu stron. W rzeczywistości jedynie górna strona jest posypywana przyprawami - powiedział przedstawiciel firmy w rozmowie z Thesun.co.uk. 

Oznacza to, że wkładając chipsa do buzi tą stroną, którą był ułożony w tubie, pozbawiamy się przyjemności płynącej z konsumpcji. Jak podaje Thesun.co.uk, najlepiej jest obrócić chips po wyjęciu go z opakowania i dopiero wtedy włożyć go do ust tak, aby posypana przyprawą górna część stykała się z językiem. 

Jeśli natomiast czujemy charakterystyczny smak przypraw po obu stronach chipsów to dlatego, że ułożone w tubie Pringlesy przylegają do siebie i przyprawa z dołu przenosi się na górę kolejnego chipsa. 

Okazuje się, że nawet jedząc chipsy popełniamy błędy. Cóż, człowiek uczy się przecież całe życie.