Zamknij

Wybrano najlepsze kanapki z McDonald's. Są wśród nich wasze ulubione?

25.04.2022 09:38
McDonald's - te kanapki są najlepsze zdaniem klientów restauracji
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/East News

McDonald's to najpopularniejsze restauracje z fast foodami na świecie. Wiemy, za którymi kanapkami marki klienci przepadają najbardziej. Wy też je lubicie?

Dziś w modzie jest zdrowy styl życia, ale restauracje McDonald's nadal cieszą się dużą popularnością. Ludzie na całym świecie chętnie wybierają się do nich, gdy nie mają czasu na posiłek w restauracji, a chcą zaspokoić głód. McDonald's oferuje swoim klientom różne kanapki - w zależności od regionu. Wśród nich są klasyki restauracji, ale od pewnego czasu też regionalne fast foody, do których przygotowania firma wykorzystuje np. produkty charakterystyczne dla danego kraju. Jakie kanapki z McDonald's cieszą się największym uwielbieniem klientów? 

Zobacz także: Te produkty z McDonald's możesz jeść bez wyrzutów sumienia. Są najmniej kaloryczne

Najlepsza kanapka z McDonald's

Na początek należy zacząć od tego, że kanapki w McDonald's to nie to samo co burgery, które cieszą się oczywiście największą popularnością. Restauracja stosuje bowiem odróżnienie, a w grupie kanapek znajdziemy wszystkie przekąski, które nie zawierają wołowiny.

I właśnie spośród kanapek klienci sieci wybrali swoją ulubioną. Badanie zostało przeprowadzone przez portal mashed.com. Udział w nim wzięło 605 respondentów. 

Okazuje się, że klienci McDonald's najbardziej lubią kanapki o nazwach Crispy Chicken Sandwich oraz Filet-O-Fish. Na obie zagłosowało 42 proc. ankietowanych. Pierwsza z nich z wyglądu przypomina burgera, ale zamiast wołowiny znajdziemy w niej panierowanego, chrupiącego kurczaka. Podstawą drugiej kanapki - jak sama nazwa wskazuje - jest ryba. 

Zobacz także: Przepis na milkshake'a z McDonald's hitem na TikToku. Sprawdźcie, jak go zrobić

McDonald's - te kanapki są najlepsze zdaniem klientów restauracji

Znacznie mniejszą popularnością wśród klientów cieszą się pozostałe kanapki, które wzięły udział w badaniu - McChicken, McRib, Spicy Crispy Chicken Sandwich oraz Spicy Deluxe Crispy Chicken Sandwich. W skład każdej z tych przekąsek wchodzą kurczak lub wieprzowina. 

A wy macie swoją ulubioną kanapkę w McDonald's? A może wolicie burgery? 

Zobacz także: Planujesz romantyczną kolację? Lepiej unikaj tych produktów

Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Źródło: mashed.com