Zamknij

Były pracowniki pokazał, jak wygląda kuchnia w McDonald's. Zdjęcia mogą przerazić

Agnieszka Moczyróg
26.07.2017 13:38
McDonald's
fot. East News

Zaschnięty tłuszcz i zielona maź pokrywająca maszyny skutecznie zniechęcają do jedzenia. 

Były pracownik jednej z restauracji McDonald's w stanie Luizjana, udostępnił na Twitterze zdjęcia wykonane w restauracyjnej kuchni, które z pewnością nie spodobają się miłośnikom popularnych fast foodów. 

Nie wiadomo do końca, czy Nick, bo tak nazywa się internauta, został zwolniony z pracy, czy może sam z niej odszedł. Być może był to akt zemsty, a być może chciał po prostu uświadomić klientów restauracji, w jakich warunkach przygotowywane są ich dania. Pewne jest, że właściciele lokalu z pewnością chcieliby, aby nigdy nie zostały opublikowane. Powód? Pokazują, jak bardzo brudna jest kuchnia, a także sprzęt wykorzystywany do przygotowania posiłków. 

Jako przykład wystarczy podać zdjęcia maszyny do lodów. Patrząc na nią aż strach pomyśleć, że produkuje tak bardzo uwielbiane przez wielu lody McFlurry. 

To część maszyny do lodów, gdyby ktoś się zastanawiał - napisał Nick. 

Wszechobecny brud

Kolejne zdjęcia, które udostępnił internauta są świetnym dowodem na to, że pracownicy tej restauracji McDonald's mają duży problem z utrzymaniem w dobrym stanie nie tylko maszyny do lodów.  

Wszystkim ludziom, którzy twierdzą, że kłamię, pokazuję: Tak wygląda łapacz tłuszczu - napisał Nick. 

Również podłoga jest w nie najlepszej kondycji i wiele wskazuje na to, że nie była sprzątana przez przynajmniej kilka dni. Zaschnięty tłuszcz nie może przecież świadczyć o czymś innym. 

Smacznego?

Na koniec Nick postanowił podzielić się z internautami zdjęciem, które pokazuje, jak wygląda ich ulubione jedzenie tuż po wyciągnięciu z zamrażarki. 

Ponieważ ujawniam informację o McDonald's, mogę wam pokazać, co naprawdę jecie. Dopiero co wyciągnięte z zamrażarki - napisał. 

Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że nie we wszystkich restauracjach McDonald's sytuacja wygląda podobnie. Zastanawiające jest też, jak wielu fanów tych popularnych fast foodów, po obejrzeniu tych zdjęć, będzie omijać restauracje szerokim łukiem. 

Zagłosuj

Lubisz jeść w McDonald's?

Liczba głosów: