Zamknij

Nikt nie chce znaleźć czegoś takiego w puszce coli. Ta kobieta miała pecha

02.02.2017 11:19
Grudki w dietetycznej coli
fot. bit.ly/AbbieBradish

Nie spodziewała się, że "dziwne fusy" znajdą się w całej partii kupionego przez nią produktu. Sklep wszczął postępowanie wyjaśniające.

Mieszkająca w Sheffield na północy Anglii Abbie Bradish, nie kryła zdziwienia po tym, gdy w trakcie picia coli, poczuła w przełyku drobne kawałki niezidentyfikowanego materiału. W filmie wysłanym na fan page na Facebooku firmy Morrisons, sieci supermarketów w Wielkiej Brytanii, nazywa te grudki "śmiesznie wyglądającymi mętami".

W treści wpisu na temat swojego odkrycia poinformowała sklep, że z początku nie miała pojęcia o zepsuciu produktu. Po tym, jak otworzyła kolejną z puszek i kilka następnych, zauważyła niepokojącą zależność. W każdej z nich na dnie znajdowały się pływające fragmenty czarnego osadu. Co ciekawe, napój został wyprodukowany przez sieć Morrisons - tę samą, do której należał sklep w którym został dokonany zakup.

Zobacz także: Sprawdzono, dlaczego coca-cola ze szklanej butelki jest najsmaczniejsza

Grudki w dietetycznej coli
fot. bit.ly/AbbieBradish

"Sekretna" receptura

Na reakcję wezwanego do tablicy koncernu nie trzeba było długo czekać. Jeszcze tego samego dnia pod postem niezadowolonego klienta pojawił się komentarz przedstawiciela supermarketu w przepraszającym tonie. 

O nie! Jest mi naprawdę przykro z tego powodu Abbie. Sytuacja jest dość nietypowa i chcielibyśmy bliżej się temu przyjrzeć. Czy jesteś w stanie zwrócić puszki do najbliższego sklepu, abyśmy mogli to zbadać? - napisała na profilu na Facebooku Morrisons pracowniczka o imieniu Natalie.

Kobieta została zapewniona, że firma zwróci jej pieniądze za zakup zepsutej dietetycznej coli lub też przykra niespodzianka zostanie zrekompensowana otrzymaniem innego, "alternatywnego produktu".

To nie pierwszy raz, gdy brytyjski supermarket podpadł klientom. Jak informuje strona TheSun.co.uk, w ubiegłym roku w Nottinghamshire pewien kupujący znalazł w brokułach... czerwy, które zaczęły wychodzić z warzywa w czasie gotowania.