Zamknij

Niby to tylko nowa reklama Pizza Hut, ale ten gadżet do pizzy pokochają wszyscy fani muzyki

Martyna Kraus
18.08.2016 11:58
Pizza Hut
fot. facebook.com/pizzahutpolska

Teraz już na pewno pizza będzie kojarzyła się nam z zabawą w rytm dobrej muzyki.

Pizza, chipsy i inne niezdrowe przekąski dla wielu osób są nieodłącznym elementem dobrej zabawy. Nie ma jednak udanej imprezy bez ulubionej muzyki. Dziś rynek oferuje tyle różnych aplikacji na komórki i tablety, że nawet amatorzy w mgnieniu oka mogą zamienić się w specjalistów od muzyki klasycznej czy rocka. Na przeciw ich potrzebom wychodzi także (o dziwo) nawet Pizza Hut

Od dzisiaj pizza i muzyka będą szły w parze, a każdy smakosz pizzy na grubym lub cienkim cieście będzie mógł zostać DJ-em. Znana sieć lansuje nowe pudełko na pizzę, które zamienia się w nic innego, a zestaw do miksowania muzyki. Jest interaktywne, działa na Bluetooth, pozwala miksować i scratchować ulubione kawałki oraz moderować głośności. Jednym słowem - jest wszystkim tym, co pomoże nam rozkręcić naprawdę dobrą imprezę.

Tłusty bit

Po zjedzeniu ostatniego kawałka pizzy z dodatkowym serem, zamiast wyrzucić pudełko, rozkładamy je na blacie kuchennym. Takie (na pewno trochę tłuste) opakowanie łączymy bezprzewodowo z wybranym urządzeniem, czyli komórką, laptopem lub tabletem. Na odwrocie pudełka są wszystkie potrzebne wskazówki, które wprowadzą nas w tajniki miksowania muzyki. Oczywiście na opakowaniu są płyty winylowe, suwak głośności i inne sterujące dźwiękiem kontrolki.

Na razie nowe pudełko dostępne jest tylko w lokalach Pizza Hut w Wielkiej Brytanii. Czekamy jednak, aż pojawi się w Polsce wtedy my też będziemy mogli pobawić się w DJ-a. Nawet jeżeli niewiele ma to wspólnego z profesjonalnym miksowaniem muzyki to na pewno dostarczy sporej dawki zabawy. Lubimy takie gadżety, nawet jeżeli są chwytem marketingowym.