Zamknij

McDonald's wprowadza nowego burgera. Nie wszystkim się podoba. "Początek końca sieci"

Agnieszka Moczyróg
20.07.2017 10:07
Burger McDonald's
fot. McDonalds.com

Sieć doskonale wie co zrobić, aby zadowolić również tych klientów, którzy cenią sobie dobre i zdrowe jedzenie. 

Sieć restauracji McDonald's robi co może, by przyciągnąć nowych klientów. To właśnie dlatego w swojej ofercie ma nie tylko klasyki, takie jak Big Mac, czy chociażby Cheeseburger, ale również od czasu do czasu wprowadza nowe burgery, które mają zadowolić podniebienia najbardziej wymagających miłośników fast foodów.

Warto chociażby wspomnieć o burgerze z Nutellą, który swego czasu trafił do menu włoskiego McDonald's. Teraz przyszedł czas na kolejną nowość. Jak podaje Bustle.com, McDonald's wprowadza nową kanapkę, w której królować będzie jarmuż i sriracha, czyli tajski sos z przetartych papryczek chilli z dodatkiem czosnku, octu, cukru i soli. Nowy burger wprowadzony zostaje w ramach linii Signature Crafted Recipes. 

McDonald's zmienił swoje podejście do zielonych warzyw. Do swoich kanapek "Signature" dodaje produkty wysokiej jakości, takie jak młody jarmuż czy szpinak, które zostały wybrane w celu zbilansowania smaków pikantnego sosu i kwaskowych produktów, takich jak biały cheddar, cebula, czy pomidor - czytamy na Wellandgood.com.

giphy-downsized (41)

Burger Millenialsów?

Wielu internautów do pomysłu wypuszczenia nowego burgera podchodzi sceptycznie. Przede wszystkim, nie odpowiada im połączenie jarmużu i sosu sriracha z popularną kanapką. Nie powstrzymują się też przed kąśliwymi komentarzami.

Tak, to jest to czego pragnę, gdy idę do McDonald's...jarmużu - napisał internauta na Twitterze. 

McDonald's wprowadza burgera z jarmużem. Jestem na 99 procent pewny, że jest to jedna z oznak ich końca - dodał kolejny. 

Jestem zdezorientowany, bo nie z awokado - ironizuje kolejny. 

McDonald's z pewnością chciał wyjść naprzeciw tym klientom, którzy cenią sobie dobre, zdrowe jedzenie. Wszak nie od dziś wiadomo, że młode pokolenie kocha wszystko co dobre, ale przede wszystkim zdrowe. 

Nowy burger do sprzedaży ma trafić pod koniec lipca 2017 roku, choć już teraz dostępny jest w kilku amerykańskich restauracjach. Znajdziemy w nim chrupiącą cebulkę, ser cheddar, plastry pomidora, sos sriracha, szpinak i wspomniany już jarmuż. 

Zagłosuj

Czy burger z jarmużem to dobry pomysł?

Liczba głosów: