Zamknij

Heinz zdradził sekretną informację na temat butelek na keczupy

Martyna Kraus
20.07.2016 13:17
Heinz Ketchup
fot. East News

Podobno tylko 11% ludzi wie, do czego służy ten element butelki. 

Wszyscy przez to przechodziliśmy. Siedzimy sobie przed telewizorem w sobotni wieczór, jedząc frytki lub pizzę, i jedynym dodatkiem, którego brakuje nam do pełni szczęścia jest ketczup. Sięgamy więc po butelkę Heinza i oczywiście nóż, którym wyskrobujemy ulubiony sos.

Możemy na szczęście już o tym zapomnieć. Odkładamy noże, widelce i nigdy więcej nie będziemy już wytrzepywać keczupy z butelki. Nie będziemy też uderzać w jej dno, licząc, że w końcu coś z niej wypłynie. Od tej chwili nic już nie będzie takie jak dawniej. Nadszedł bowiem przełomowy moment dla ludzkości - rzecznik Heinza przemówił i wyjawił sekretny trik na wydostanie keczupu ze szklanej butelki.

Aby szybciej wylać keczup ze szklanego opakowania, należy stuknąć w liczbę 57 wytłoczoną na szyjce butelki. Wszystko, co trzeba zrobić, to tylko zdecydowanie postukać palcem w tym właśnie miejscu, a ketchup z łatwością wypłynie – powiedział rzecznik.

Dla niedowiarków i tych z nas, którym odrobina techniki wystarczy, aby się pogubić, zostaje zawsze ketchup w plastikowym opakowaniu.

Keczup
fot. Pixabay