Zamknij

Chciała upiec kaczkę pierwszy raz w życiu. Po tym, co zobaczyła, straciła apetyt

20.02.2017 17:51
Tiarra Duncan kaczka
fot. Twitter.com/Intoxicating

21-latka wpadła na pomysł oryginalnej potrawy. Jednak gdy rozpakowała kupione mięso, jej kolacja szybko zamieniła się w prawdziwy koszmar.

Do odważnych świat należy. Czasami można niestety natrafić na coś, co skutecznie: a) odbierze przyjemność z gotowania; b) wystraszy na śmierć kucharza szukającego nowych wrażeń. Na własnej skórze przekonała się o tym Tiarra Duncan z Charlotte w stanie Karolina Północna. Jej przypadek opisał portal BuzzFeed.com. Chciała przygotować duszoną kaczkę w pomarańczach i imbirze.

Na początku wszystko szło zgodnie z planem. Duncan poszła do sklepu, wybrała dorodny okaz już oskubanego ptaka i wróciła do domu z myślą o zjedzeniu pysznego dania. Ta myśl opuściła ją w momencie odwinięcia mięsa z folii, w którą było zapakowane. Relację z tego zdarzenia publikowała jednocześnie na Twitterze.

Gotowanie z głową

Amerykanka nie miała pojęcia, że zamrożona kaczka będzie tak... kompletna. Z zewnątrz wyglądała na zwykły kawałek mięsa gotowy do przyrządzenia. 

Miałam nadzieję, że będzie przypominać raczej całego kurczaka czy indyka, gdy je kupujesz. Bez głowy, bez nóg - powiedziała Tiarra Duncan w rozmowie z BuzzFeed.com.

Kaczka mrożona

Dziś wieczorem przygotuję kaczkę / Koleś, nie wiedziałam, że ta j*bana kaczka będzie w całości. Nahhhhhhh Dopiero teraz przestałam krzyczeć

‧ fot. Twitter.com/Intoxicating

Swoim obrzydzeniem podzieliła się z internautami, czym zdobyła wiele głosów potwierdzających jej obawy. Komentujący zdjęcie kaczki nie mogli się nadziwić ekspresyjną "miną" ptaka. Zaczęto więc wymyślać to, co leżąca w zlewozmywaku niedoszła kolacja byłaby w stanie powiedzieć, gdyby tylko ożyła. Tweet Tiarry Duncan polubiono 11 tys. razy, a 7 tys. osób podało go dalej.

Jej internetowy wpis zaktywizował też mnóstwo wegetarian i wegańskich trolli, którzy próbowali przekonać ją do porzucenia mięsnej diety ze względu na tego typu okropne widoki. Tak czy inaczej, autorka wiralowego zdjęcia przyznała się, że już nigdy nie spojrzy tak samo na żadną kaczkę.

Weź mnie z tego zlewu człowieku - napisał użytkownik Twittera o nicku @ColbyTzan.

Założę się, że d*pcia nie jest już głodna, co? - brzmi treść postu @black_bueller.

Nadal chcesz spróbować kaczkę dziś wieczorem? - napisał @IAmThatGuy93.

Gdy dostajesz wiadomość "Nie śpisz?" o 2. w nocy - skomentował James So Rude.

Aby kaczki znów były wspaniałe lol - dopisał @MattMadeTheBeat.